مایکروسافت سطح اواز یا موسیقی دو نفری آزادی ممکن است نزدیک تر از شما فکر می کنم سطح Neo بازدید تاخیر

در علاوه بر این به 2-در-1 Surface Pro 7 و Surface Pro X قرص که به صورت تجاری منتشر شد و در مدت کوتاهی پس از اعلام رسمی مایکروسافت پرده برداری کرد نه یکی بلکه دو تاشو دستگاه در ماه اکتبر 2019.

جای تعجب نیست که به همان اندازه بلند پروازانه سطح دو و سطح Neo آماده بودند برای ساعات پر بیننده حق کردن خفاش بودن به جای میله میله به صورت مبهم و دور “تعطیلات سال 2020” در دسترس به عنوان ردموند مبتنی بر فن آوری های غول پیکر در ادامه به کار گرفتن بدون شک چالش دوگانه روی صفحه نمایش طرح های مناسب. در حالی که درجه حرارت آغاز نشده انداختن هنوز وجود دارد برخی از اطلاعات جدید به بحث در مورد قریب الوقوع rollouts از این دو پیشگامانه اسباب بازی و… نیست همه خوب است.
خبر بد این است که ویندوز-طراحی سطح Neo است و دیگر می رسند در فروشگاه در زمان برای تعطیلات به گفته خود مایکروسافت صفحه وب اختصاص داده شده به این بازی فوق العاده همه کاره وحش. متاسفانه این شرکت با حذف رسمی ذکر (همانطور که متوجه شده توسط Windows مرکزی) بدون جایگزینی آن با یکی دیگر از اشاره بر روی یک ممکن است تاریخ انتشار بنابراین ما نمی تواند با اطمینان بگوید که آیا این سطح Neo تحقق خواهد شد در اوایل سال 2021 و یا تاخیر بیشتر است.
در سمت روشن آندروید multitaskers باید خوشحال به شنیدن این سطح اواز یا موسیقی دو نفری است که به احتمال زیاد برای شروع حمل و نقل “هفته اوت 24.” که جای تعجب اوایل هر چند تمام کسانی که اخیر مصوبات قانونی و شرکت بازی فکری را به شدت نشان می دهد فوق العاده انعطاف پذیر و دستگاه های قابل حمل بود و در واقع حق در اطراف گوشه.
با توجه به ویندوز مرکزی زک Bowden سطح Duo تولید در حال بررسی است اما در حالی که صفحه نمایش دو گوشی آندروید ممکن است کمتر از یک ماه به دور آن نقطه قیمت همچنان تحت کاری ادامه داده اند و تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی است.
پس از همه, ما در حال صحبت کردن در مورد یک “تلفن” شبیه هیچ دیگر در بازار امروز با دو 5.6 اینچ صفحه نمایش متصل شده توسط یک 360 درجه لولا و به طور کلی… تفرقه spec sheet شایع عبارتند از: منسوخ بالا پایان Snapdragon 855 پردازنده نسبتا عادی 6GB RAM, تعداد, تک 11MP دوربین گزارش کشیدن دو وظیفه به عنوان هر دو عقب و جلو رو تیرانداز و همچنین هیچ 5G پشتیبانی می کند.

در ضمن سطح Neo است که انتظار می رود با استفاده از یک شبیه 360 درجه لولا برای اتصال دو 9 اینچ صفحه نمایش… سرانجام با ساخته شده است در قلم و صفحه کلید قابل جدا شدن نیز به طعنه سال گذشته برای برجسته کردن پتانسیل برای بهره وری و قدرت بسیار زیاد از این اینتل مبتنی بر دستگاه که در غیر این صورت همچنان در پردهی پنهان کاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de