مایکروسافت سطح اصلی هدفون ارزان تر از همیشه برای یک مدت زمان محدود

به نظر می رسد مایکروسافت یاد گرفته است از یکی از بزرگترین سخت افزار اشتباهات چند سال گذشته با انتشار یک به آرامی نسخه به روز رسانی این شرکت برای اولین بار در خانه هدفون در کاهش قیمت شروع.

در حالی که سطح هدفون 2 هستند و نه اساسا متفاوت از پیشگامان به دنبال تقریبا یکسان در خارج و آوردن فقط چند تغییرات داخلی به جدول خود را به 250 دلار برچسب قیمت به تنهایی کافی است به اصل را 350 دلار اصلی سطح هدفون فورا منسوخ شده است.
البته مایکروسافت rookie over-ear headset تلاش به ثمر رساند تعداد قابل توجه تخفیف در سال گذشته و یا به عنوان شرکت به شدت در تلاش برای هدایت از بخش بازار حق بیمه توسط امثال بوز و Sony. آن را باید به عنوان هیچ شگفتی بزرگ است که نسل اول سطح هدفون فروش در عظیم 140 دلار خود را در لیست قیمت بر روی پاشنه از عاقبت خود را راه اندازی.

داغ جدید مایکروسافت فروشگاه مقابله برنامه ریزی شده است برای اجرا از طریق ژوئن 30, اگر چه ما نمی شود شگفت زده اگر سر و صدا لغو قوطی بیرون رفتن از سهام خیلی زودتر از آن است. این پیشنهاد ویژه به وضوح “ترخیص کالا” روی آن نوشته شده است و بدیهی است که ما هیچ نظری ندارم که چگونه بسیاری از واحد های مایکروسافت است که هنوز هم حلق آویز در به قبل از کشیدن پلاگین در دسترس نباشد.

در $209.99 آن را نسبتا سخت به استدلال می کنند با ارزش 2018-منتشر سطح هدفون که ارائه کیفیت صدای عالی (که قیمت) دستی کورتانا کمک های قابل تنظیم سر و صدا لغو فعال, قابلیت, در گوش, کنترل های لمسی و تا 15 ساعت عمر باتری با هر بار شارژ (18 با صدای کمک های خاموش).

اعطا سطح هدفون 2 آمده به طور قابل توجهی بهتر عمر باتری دوار طراحی تضمین برتر راحتی در هنگام استفاده از قوطی در اطراف گردن خود را و حداقل در تئوری به طور کلی کیفیت صدا بهبود در تنها 40 دلار بیشتر است. اما اگر شما در بودجه تنگ است و احساس می کنم مثل هر ذخیره باک شمارش OG سطح هدفون احتمالا آنهایی که برای به دست آوردن حق در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de