بعدی مایکروسافت عمده ایکس باکس سری X رویداد آینده در جولای 23rd,

  • مایکروسافت ایکس باکس بازی نمایشگاه برگزار خواهد شد در ماه جولای 23rd.
  • مایکروسافت در نهایت نشان می دهد ایکس باکس سری X گیم پلی از بازی توسعه یافته توسط شخص اول studios از جمله Halo بی نهایت.
  • شایعاتی نیز پیشنهاد کرده اند که نوشته های جدید در افسانه و کامل تاریک فرانچایز می تواند ظاهر را در این رویداد, اما ایکس باکس سری S احتمالا نمی توان نشان داد.

برای چند ماه اول سال 2020 مایکروسافت در یک رول. تعجب آشکار از ایکس باکس سری X در این بازی جوایز در پایان 2019 به حال هر کس وزوز از طریق ژانویه و یک بار در E3 سال 2020 رسما لغو شد با توجه به این رمان coronavirus همه گیر این شرکت بود سریع به وفق دهند. پست های وبلاگ شروع نورد تقریبا هر هفته با شرح ویژگی ها و مشخصات نسل بعدی کنسول.

در اوایل ماه مه تقریبا همه چیز وجود دارد که در مورد ایکس باکس سری X تا به حال آشکار شده است اما ما هنوز هم تا به حال دیده نشده و هر بازی جدید در واقع در حال اجرا بر روی کنسول. اولین نگاه به گیم پلی رویداد در مارس راه اندازی شد به قطعه نهایی پازل, اما آن را به پایان رسید تا بودن یک ناامیدی بزرگ فاقد گیم پلی و تمرکز بر روی بازی های کوچک از شخص ثالث استودیو به جای فیلمهای عناوین به نمایش گذاشتن سخت افزار. اما مایکروسافت در نهایت فرصتی برای از گرو در اوردن خود را در ایکس باکس, بازی, ویترین, برگزار خواهد شد که در جولای 23rd در 9 a. m. PT / 12 p. m. ET.

روز دوشنبه مایکروسافت اعلام کرد که میزبان آن بزرگ بعدی ایکس باکس سری X رویداد در روز پنج شنبه, جولای 23rd, پس نسبتا آرام ژوئن. بر خلاف گذشته رویداد اول بازی از Xbox Game Studios را در مرکز صحنه که بدان معنی است که ما در حال رفتن به اولین نگاه به Halo بی نهایت در عمل است.

مجموعه ای برای راه اندازی در کنار ایکس باکس سری X هاله بی نهایت ممکن است بالاترین-مشخصات آزادی از سقوط, اما آن را نمی خواهد همه که مایکروسافت برای نمایش در این رویداد است. پس از یک سری از خریداری بیش از چند سال گذشته مایکروسافت در حال حاضر 15 اول studios, و بسیاری از, اگر نه همه آنها نشان داده می شود. هم وجود دارد برخی از نشانه هایی است که مایکروسافت ممکن است احیای هر دو حکایت و کامل تاریک franchises که هر یک از آنها شده است خفته چند سال اما هر دو که هنوز فن اختصاصی پایگاه که دوست دارم برای دیدن عناوین جدید.

سونی به سرقت برده شدند با خود بازی نمایش گذاشتن در ماه گذشته به پارسه طعم بیش از دو دوجین عناوین در حال توسعه برای کنسول های نسل بعد که بسیاری از آنها خواهد بود منحصر به فرد برای PS5. پس از تماشای سونی اجرا میشه با آخرین نسل کنسول تیم ایکس باکس نمی توانیم هر گونه اشتباه پیش از راه اندازی به همین دلیل است که یک نشان مهم و حیاتی برای این ماه ژوئیه رویداد. انتظار می رود بیش از چند شگفتی است.

همانطور که برای شایعه ایکس باکس سری S اخیر شایعات به نظر می رسد نشان می دهد که ما نمی خواهد ارزان تر و کمتر قدرتمند جدید ایکس باکس تا اوت اما آن را قطعا یک چلپ چلوپ در این ماه ژوئیه رویداد. که گفت:, مایکروسافت است که به طور خاص خواستار این یک “بازی در نمایش” پس از سخت افزار احتمالا بخشی از این طرح است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>