مایکروسافت جدیدترین برنامه اندروید, بینگ, تصاویر پس زمینه ویژگی های 10 سال ارزش تصاویر

هفته گذشته مایکروسافت را منتشر کرد, جدیدترین آندروید برنامه بینگ تصاویر پس زمینه در فروشگاه Google Play است که به ویژه دارای 10 سال ارزش, تصاویر تمام بار بر روی شرکت های موتور جستجو بینگ صفحه اصلی.همانطور که از نام برنامه پیداست این یک گالری برای سرپرستی تصاویر پس زمینه هر یک با یک شرح مفصل آن در نظر گرفته شد و مناطق اطراف آن نوشته شده است در قالب یک داستان فریبنده. علاوه بر این برنامه دارای توانایی به طور خودکار تغییر گوشی های هوشمند wallpaper روزانه و همچنین به عنوان یک انتخاب پر جنب و جوش رنگ های جامد و یک تصویر از گزینه جستجو. هر دو تصاویر پس زمینه بینگ برنامه ها و تصاویر پس زمینه در داخل سازگار با حالت افقی و عمودی.مایکروسافت اشاره می کند که بسیار شبیه به صفحه اصلی بینگ جدید, زرق و برق دار و تصاویر با کیفیت بالا اضافه خواهد شد روزانه به روز رسانی نرم افزار که به صورت خودکار.

با وجود اینکه منتشر شد به تازگی در آوریل 28th, برنامه در حال حاضر دارای بیش از 100.000 دریافت ها. جالب آن نیاز به یک دستگاه در حال اجرا در حداقل Android 8.0.

برای بیشتر اندروید سفارشی سازی مایکروسافت علاوه بر این ارائه می دهد خود را پرتاب در دسترس در فروشگاه بازی است که خود نیز با پشتیبانی از تنظیم روزانه بینگ تصاویر به عنوان تصاویر پس زمینه. آن را نیز به ویژه مفید برای ویندوز کامپیوتر, کاربران, آن را به عنوان ارائه می دهد یک انتقال بدون درز بین اندروید و PC به شکل مداوم و مشاهده اسناد و مدارک و یا عکس ها بین دستگاه های. مایکروسافت لانچر دارای بیش از یک میلیون دانلود است و به خوبی در نظر گرفته شده توسط کاربران آندروید با عمدتا مثبت 5-ستاره رتبه بندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im