مایکروسافت در آخرین حرکت teases بزرگ ایکس باکس معامله در این فصل تعطیلات

  • مایکروسافت آماده نیست به فاش کردن ایکس باکس سری X قیمت و آینده بازی ایکس باکس رویداد ممکن است شامل نمی شود خرده فروشی در دسترس بودن اطلاعات برای کنسول نسل بعدی.
  • مایکروسافت در این هفته نشان داد های مختلف جزئیات جدید در مورد آن, آینده, ایکس باکس قصد دارد از جمله وحی که ساخت برای Xbox One X و Xbox One S All-نسخه دیجیتال متوقف شد در پیش بینی از سری X راه اندازی.
  • این حرکت در واقع teases چه چیزی می تواند باور نکردنی جمعه سیاه Xbox معامله در این فصل تعطیلات: ارزان ایکس باکس ارائه بیش از همیشه قبل از.

مانند سونی و مایکروسافت است که صحنه را برای ورود قریب الوقوع آن نسل بعدی کنسول. ایکس باکس سری X راه اندازی خواهد شد در این فصل تعطیلات و وجود خواهد داشت هیچ coronavirus مربوط به تاخیر مایکروسافت اخیرا گفته. این هفته مایکروسافت نشان داد جزئیات جدید در مورد آن, ایکس باکس, برنامه رفتن به جلو. ما هنوز برای پیدا کردن قیمت و تاریخ انتشار این سری X و مایکروسافت تایید نشده وجود ارزان تر سری S. هنوز هم مایکروسافت در حال گرفتن آن ایکس باکس امور سفارش جلوتر از بسیار پیش بینی فصل تعطیلات.

این شرکت صحبت در مورد سازگاری و اعلام کرد که این پروژه xCloud بازی جریان محصول در دسترس خواهد بود رایگان به تمام بازی تصویب نهایی مشترکین. ما در حال حاضر توضیح داد چرا که ممکن است خبر خوبی برای هر کسی که به دنبال نمره ارزان نسل بعدی کنسول این سال است. در بالای آن ساخته شده یک تغییر بزرگ به خود ایکس باکس موجودی که teases عظیم بالقوه معامله را برای این فصل تعطیلات.

مایکروسافت به طور گسترده ای انتظار می رود برای قرار دادن فشار عظیم سونی وقتی که می آید به قیمت گذاری برای نسل بعدی کنسول. سری X می تواند ارزان تر از PS5 این سقوط و سری S است که شایعه بود و حتی مقرون به صرفه تر از همه آنها. مایکروسافت ممکن است آماده به فاش کردن جزئیات قیمت گذاری جدید برای کنسول ها و وجود دارد هیچ گفتن که آیا هفته آینده بازی ایکس باکس حتی برگزار خواهد شد از جمله یک اطلاعیه. اما مایکروسافت آماده است تا به “کشتن” ایکس باکس یکی از.

“همانطور که ما در سطح شیب دار به آینده با ایکس باکس سری X, ما در حال گرفتن گام طبیعی از توقف تولید بر روی Xbox One X و Xbox One S All-نسخه دیجیتال” یک سخنگوی مایکروسافت گفت: در آستانه. “Xbox One S ادامه خواهد داد تا تولید شده و فروخته شده در سطح جهان است.”

با قدرتمند تر از کنسول در راه آن را حس می کند برای مایکروسافت به توقف ساخت یک X. همان می رود برای ارزان ترین One S نسخه به خصوص اگر مایکروسافت به دنبال زمین جدید ارزان نسل بعدی ایکس باکس به خریداران. این چیزی است که اتفاق می افتد با مقدار زیادی از محصولات دیگر.

اما آنچه خارج از غرفه در بیانیه فوق توسط این واقعیت است که Xbox One S همچنان تولید می شود. به طور منظم One S دارای یک لیست قیمت $299.99 اگر چه شما احتمالا می توانید نمره بهتر معاملات در زمان های مختلف سال است. اما این قیمت قبل از راه اندازی سری X.

هنگامی که سری X می رسد مایکروسافت می تواند همچنان به فروش Xbox One S به عنوان مطلق ارزان ترین Xbox نسخه. آن را ممکن است قدیمی که One S همراه با یک دیسک Blu-ray و هنوز هم می تواند با پشتیبانی از بسیاری از بازی های جدید. و یک بار سری X قطره که $299.99 قیمت خرده فروشی از One S مطمئنا تغییر کرده است.

این همه حدس و گمان در این زمان به عنوان سخنگوی نشده گفت: چه مدت One S ادامه خواهد ساخت. اما اجازه دهید فراموش نکنید مایکروسافت اظهارات قبلی در سری X فروش. ایکس باکس رئیس Phil Spencer اذعان کرد که در سال 2020 است که یک سال به طور منظم برای فروش کنسول به خصوص برای نسل بعدی مدل نشان می دهد که مایکروسافت آماده است تا برای مقابله با شرایط جدید بازار است. رمان coronavirus می تواند تاثیر فروش و اسپنسر گفت که این شرکت تمرکز خود را در بازی تجربه برای همه مشتریان خود را نه سری X فروش این سال است. A $199.99 یا $249.99 Xbox One S که می تواند به فروش می رسد و حتی کمتر در جمعه سیاه سال 2020 فصل قطعا می تواند با آن کمک کند.

خرده فروشان که هنوز سهام Xbox One X و One S All-نسخه دیجیتال, نسخه های ارائه شده می تواند بیشتر فروش این محصولات به عنوان رویکرد ما در این فصل تعطیلات. همه نسخه دیجیتال است که در حال حاضر فروخته شده در مایکروسافت, فروشگاه آنلاین و آن را احتمالا نمی تواند در سهام دوباره.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de