مایکروسافت داغ جدید سطح به 2 قرص در حال حاضر با تخفیف در ‘ملزومات بسته نرم افزاری’

آن را ایمن می گویند مایکروسافت اولین تبلت 10 اینچی بود دقیقا… قابل توجه ساخت تجاری خود را اغاز تقریبا دو سال پیش با متوسط اینتل پنتیوم طلا پردازنده داخل و تا حدودی عادی طراحی شده است.

در حالی که سطح به 2 اصل زیر همان طور کلی زبان طراحی به عنوان سلف خود به طور قابل توجهی نازک تر ناهنجاری اجازه می دهد تا جمع و جور جدید تخته سنگ به فشار کمی بزرگتر 10.5 اینچ صفحه نمایش به یک تقریبا بدون تغییر بدن. حتی بهتر وجود دارد در حال حاضر بطور قابل توجهی سریع تر پردازنده Intel Core m3 پیکربندی نه به ذکر است ورود به سطح تنوع نیز بهبود یافته با تشکر جدیدتر پنتیوم طلا تراشه.
شروع قیمت همان است ذهن شما را و اگر چه سطح به 2 به معنای واقعی کلمه فقط منتشر شده است پس از اعلام رسمی هفته گذشته شما در حال حاضر می توانید نمره خیلی باحال تخفیف با بسته بندی دوم-gen ویندوز 10 قرص (در حال اجرا ویندوز 10 S کردن جعبه) با یک دسته از مسائل شما احتمالا رفتن به نیاز به هر حال.

درستی به نام Microsoft Surface برو 2 ملزومات بسته نرم افزاری شامل افزایش بهره وری از صفحه کلید انتخاب شما 1-سال مایکروسافت 365 اشتراک و دو سال مایکروسافت کامل ضمانت نامه. در کل شما دنبال آن هستید در پرداخت به عنوان کمی به عنوان $539.97 برای تمام کسانی که همه چیز (به علاوه واقعی قرص البته) که نشان دهنده یک تخفیف خوبی در حدود 130 دلار در مقایسه با به طور منظم در ترکیب قیمت ورود به سطح و سطح به 2 نوع و لوازم جانبی اختیاری و نرم افزار.

با توجه به آنچه پیکربندی جدید تبلت شما ترجیح می دهند رنگ و سبک از نوع پوشش صفحه کلید و نوع Microsoft 365 اشتراک شما پس از بسته نرم افزاری قیمت می توانید تمام راه را تا به $929.97 شما صرفه جویی در حدود 130 دلار به عنوان به خوبی.

در بالا از آن شما همچنین می توانید اضافه کردن یک براق جفت داغ جدید سطح Earbuds در $159.99 به جای $199.99 لیست قیمت و یا حق بیمه بیش از گوش سطح هدفون 2 در $199.99 پس از یک جامد 50 دلار در مدل های نشانه گذاری خود را. این دقیقا زندگی در حال تغییر از تخفیف های ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا, اما آنها تقریبا باور نکردنی زود است که باعث می شود آنها را سخت به دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de