مایکروسافت تیم افزایش خواهد یافت چت گروهی به اندازه 250 شرکت کنندگان

مایکروسافت تیم در آتش است به تازگی. هفته گذشته پلت فرم های ارتباطی اعلام کرد روزانه 75 میلیون کاربر فعال – افزایش عظیم از 44 میلیون ذکر شده در مارس. این COVID-19 همه گیر است مقصر به عنوان نفر رشته در صفحه اصلی استفاده از هر وسیله ارتباطی در دسترس است. مایکروسافت در پاسخ با کشت از ویژگی های جدید از جمله آن پنل مدیریت و افزایش همزمان شرکت کنندگان محدودیتی برای تیم های ویدئو کنفرانس. در حال حاضر مایکروسافت در حال گسترش است و تیم های ویژگی های و حتی بیشتر Neowin گزارش. این شرکت آغاز شده نورد از به روز رسانی را افزایش می دهد که این گروه چت به اندازه 250 تا از زمان 100-شرکت کنندگان محدود است. از ویژگی های جدید است که در حال حاضر در حال توسعه است و انتظار می رود برای رسیدن به همه کاربران تا پایان ماه مه.

دیگر به شدت تغییر پیش بینی شده است که این امکان را برای مدیران به منظور محدود کردن تعدادی از کاربران که می توانید پیوستن به خاص چت. اگر شما نمی خواهید به اجازه 250 نفر و با عجله در شما چت روم شما از شانس هستید – مایکروسافت آماده است برای پیاده سازی این ویژگی در عین حال. با این وجود افزايش چت گروهی شرکت کنندگان می تواند در بسیاری از حالات ارائه شرکت های بزرگ آزادی بیشتری برای همکاری به ویژه در زمان کنونی از بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>