به نظر می رسد مانند coronavirus همه گیر نیست فقط تغییر چگونه ما کار می کنند اما همچنین چگونه ما فروشگاه. مایکروسافت فروشگاه رسانه بسته شد به دلیل همه گیر در مارس و این شرکت در حال حاضر اعلام کرد که آن را خاموش آنها را برای خوب است.

تمام خرده فروشی فعالیت خواهد شد در حال حاضر آنلاین با کارکنان ارائه, فروش, آموزش و پشتیبانی به صورت دیجیتالی از دفاتر شرکت های بزرگ. این شرکت اشاره می کند که در آن خرید و فروش آنلاین رشد کرده اند و آن را با اعتماد به نفس است که آن تیم است که متنوع و ماهر قادر است به اندازه کافی برای خدمت به مشتریان فراتر از رسانه های فیزیکی.

ظاهرا مایکروسافت شد برنامه ریزی برای ایجاد این تغییر قبل از coronavirus زده و چند ماه گذشته را تنها تقویت عزم خود را پس از آن نیروی کار ثابت کرد که می تواند رسیدگی به تمام انواع مصرف کنندگان از جمله آموزش و پرورش و شرکت مشتریان از راه دور. تیم میزبان بیش از 14,000 مجازی کارگاه ها و اردوگاه ها و بیش از 3000 آنلاین فارغ التحصیلی از مارس.

هر مایکروسافت دیجیتال آن مغازه که شامل Microsoft.com و فروشگاه ها در ایکس باکس و ویندوز در حال آباد با بیش از 1.2 میلیارد نفر هر ماه در 190 بازار.

این شرکت تایید کرده است که تغییر در آن استراتژی خرده فروشی نمی خواهد منجر به اخراج. بلکه آن را به سرمایه گذاری بیشتر در یک در یک چت تصویری, پشتیبانی از فیلم های آموزش مجازی و کارگاه های آموزشی.

چهار محل فروشگاه مایکروسافت خواهد بود reimagined مایکروسافت تجربه مراکز

چهار مکان های موجود در, لندن, نیویورک شهرستان, سیدنی و ردموند خواهد بود بازنگری شده به عنوان مایکروسافت تجربه مراکز اجازه می دهد این شرکت برای حفظ برخی از صورت ظاهر از یک خرده فروشی حضور.

مایکروسافت شرکت معاون رئیس جمهور دیوید پورتر گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de