مایکروسافت کمی افزایش اسکایپ تماس تصویری قابلیت

فقط یک سر است که اگر شما با استفاده از اسکایپ برای جلسات آن در حال حاضر ممکن است برای دیدن بیشتر از دوستان خود در تماس های ویدئویی. مایکروسافت دیروز یک نسخه جدید اسکایپ است که به ارمغان می آورد یک تعداد انگشت شماری از ویژگی های جدید و بهبود در ویندوز, مک, لینوکس, اندروید, آیفون و آی پد.مهم ترین چیزی که ثابت شده است با انتشار این به روز رسانی نرم افزار پیام همگام سازی زمانی که برخی از مکالمات نبودند به روز رسانی. جدای از آن وجود دارد تنها یک بهبود عمده است که کاربران تلفن همراه بهره مند خواهند شد و از آن نگرانی تعداد زیادی از مردم شما می توانید ببینید در یک اسکایپ تماس های ویدئویی.

بنابراین شروع با اسکایپ 8.62 کاربران قادر خواهد بود برای دیدن به هشت دوستان بر روی تلفن خود را و نه خود را, قرص, و در حالی که در یک تماس تصویری. در ویندوز, مک و لینوکس آن را در حال حاضر ممکن است برای دیدن به دوازده نفر در شبکه نمایش.

اگر چه اسکایپ اجازه می دهد تا تماس تصویری با به 50 نفر شما فقط می توانید ببینید بسیاری در هنگامی که صفحه نمایش خود را. اندکی افزایش بیش از خوش آمدید در یک زمان وقتی که همه کار از راه دور و اجتماعی فاصله تبدیل شده است بسیار رایج در جامعه ما است. آن را خوب است برای دیدن بیشتر چهره های آشنا در یک صفحه نمایش در حالی که اسکایپ-ing; شست تا مایکروسافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de