مایکروسافت گزارش نه تبلیغات در Facebook دیگر اما نه به این دلیل که شما فکر می کنم

مایکروسافت متوقف شد تبلیغات در Facebook و Instagram در هر یک جدید Axios گزارش.

خروجی ادعا می کند که ما هزینه تبلیغات به حالت تعلیق در آمد در ماه مه و مایکروسافت است که در حال حاضر بیرون کشیدن از بازاریابی با Facebook در سطح جهانی است.

Axios سریع به یاد داشته باشید که این شرکت به طور رسمی پیوست #StopHateForProfit جنبش است که تشویق شرکت ها برای توقف هزینه های Facebook و Instagram به فشار مارک زوکربرگ مدیر عامل به گرفتن یک موضع محکم به فیلتر سخنرانی نفرت.

بلکه مایکروسافت ظاهرا یک مشکل با آن تبلیغات نمایش داده می شود.

با توجه به داخلی شیون و زاری پست مایکروسافت CMO Chris Capossela گفت:

در حالی که آن را سخت به طور خاص اشاره آنچه محتوای این شرکت در بر داشت اعتراض, متن اشاره به تروریستی محتوای سخنرانی نفرت و پورنوگرافی.

مایکروسافت برای مرتب کردن همه چیز را با Facebook در خصوصی

اگر چه این انگیزه تا حدودی شبیه به bigwigs مانند کوکا کولا و پپسی, وایبر و استارباکس, مایکروسافت, بنا به گزارش های گرفته شده بسیار نرمتر رویکرد است و در مذاکرات با Facebook رهبری را به بحث در مورد نگرانی های خود را و ذخیره کردن این شرایط است که باید در جهت آن را به رزومه تبلیغات.

به عنوان چیزهایی که ایستاده هم اکنون مایکروسافت انتظار دارد تا آگهی تعلیق به گذشته از طریق اوت.

Facebook مطمئنا احساس گرما. این شرکت به تازگی اعلام کرد که می خواهد شروع به برچسب زدن پست های که در برابر قوانین خود را حتی اگر آنها در نظر گرفته شود ارزش خبری دارند. که قبلا آن را لمس پست آمد که از چهره های عمومی مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Facebook است که از نظر مالی بیش از حد قوی به توان نهفته در تحریم در کوتاه مدت به عنوان مقدار از درآمد آن است که با تولید کوچک و متوسط کسب و کار, اما شهرت خود را قطعا می تواند یک ضربه.

برخی از برندها در حال حاضر متوقف شده تبلیغات در Facebook به دلیل همه گیر و کمپین جدید تنها بدتر. گفت: برخی از 8 میلیون نهادهای تبلیغات در Facebook و ارائه شده است که آگهی های قیمت گذاری را کاهش خواهد داد و به دلیل وضعیت فعلی شرکت های دیگر خواهد شد به احتمال زیاد به پر کردن شکاف و این احتمالا جبران از دست دادن مالی.

برخی نیز از این نظر است که کاهش در آگهی هزینه شد و در حال حاضر بر روی کارت برای بسیاری از شرکت ها به دلیل همه گیر و حمایت خود را برای #StopHateForProfit مبارزات انتخاباتی به خوبی ممکن است یک شیرین کاری روابط عمومی.

مایکروسافت از سوی دیگر ظاهرا دوست دارد به نگه داشتن چیزهای خصوصی چیزی است که Facebook مطمئنا درک در زمانی که دیگران در حال نجات در آن publicly.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de