مایکروسافت جمهور tattles به کنگره در مورد فروشگاه App اپل

به عنوان شما ممکن است به یاد بیاورید اپل در حال بررسی توسط آمریکا و اروپا بیش از آنچه که به نام ضد رقابتی رفتار است. که کد برای بازیگری مانند انحصار و نقض اعتماد ضد مقررات. و این است همه چیز در مورد چگونه اپل طول می کشد 30% کاهش در برنامه خرید و اشتراک (اگر چه دومی قطره به 15% پس از سال اول) برای پرداخت از طریق فروشگاه App. شما ممکن است از خود بپرسید که اگر گوگل در حال انجام همان چیزی که, چرا, نمی, آن را در آب گرم ؟ خوب گوگل است که در آب داغ اما نه به همان دلایلی وجود دارد و یک توضیح ساده برای که. در iOS اگر شما می خواهید برای نصب برنامه شما قفل شده است به فروشگاه App. کاربران آندروید می sideload از برنامه های شخص ثالث فروشگاه app مانند آمازون ،

مایکروسافت جان سالم به در برد و خود را ضد تراست نبرد با دولت ایالات متحده

با تشکر از دیواره باغ کاربران iOS هیچ چاره ای در شرایط از آنچه آنها پرداخت هزینه برای یک برنامه است. سال گذشته دادگاه عالی ایالات متحده حکم داد 5-4 که یک کت و شلوار کلاس اقدام علیه اپل می تواند همچنان در دادگاه بدوی. شاکیان معتقدند که به دلیل انحصار اپل بیش از فروشگاه App آنها مجبور به پرداخت قیمت های بالاتر برای پرداخت می شود. اما آن را فقط در iOS کاربران شکایت در مورد این ادعا انحصاری رفتار توسط اپل. با استناد به کسی که آشنا با آنچه رفت بلومبرگ روز دوشنبه گفت که مایکروسافت جمهور براد اسمیت بیان نگرانی های خود را بیش از اپل اقدامات با برنامه فروشگاه به اعضای خانه است. اسمیت ساخته شده و نظرات خود را در طول یک بحث خصوصی اگر چه او دعوت شد به آدرس مجلس نمایندگان’ آنتی تراست کمیته فرعی به صورت کاملا متفاوت دلیل.

مایکروسافت اجرایی دعوت شده بود برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را هنگامی که مایکروسافت مبارزه دولت ایالات متحده بر ضد تراست اتهامات مرتبط با در 1990s. در آن زمان این غول نرم افزاری بود و متهم ساختن آن دشوار برای مصرف کنندگان به نصب نرم افزار بر روی رایانه های خود را که در رقابت با خود مایکروسافت مرورگر اینترنت اکسپلورر. مایکروسافت و دولت موافقت کرد که به حل و فصل و مایکروسافت به امضا رضایت فرمان است که به مدت طولانی از زمان منقضی شده است. ماه گذشته اسمیت گفت که رگولاتور باید بررسی قوانین مورد استفاده توسط فروشگاه های برنامه های مختلف که در دسترس هستند در سیستم عامل های مختلف. در حالی که او اشاره نکرد فروشگاه برنامه اپل به طور خاص یک سخنگوی مایکروسافت بعد گفت که برنامه های iOS نمای دقیقا چیزی بود که او با اشاره به. او همچنین گفت که آنچه که اپل در حال انجام با نرم افزار فروشگاه, ایجاد کرده است, بالاتر, بار, برای رقابت عادلانه تر از هر چیزی است که مایکروسافت متهم شد که با ویندوز.

یک جلسه برگزار خواهد شد دوشنبه آینده با مدیران عامل اپل (تیم کوک) آمازون (جف بزوس), Facebook (مارک زوکربرگ) و گوگل پدر و مادر الفبا (Sundar Pichai) روی صندلی داغ. مدیران خواهد بود مواجه قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی. ماه گذشته تشکر. دیوید Cicilline (D-RI) اپل متهم به ارتکاب “بزرگراه سرقت.” او گفت: “از آنجا که از قدرت بازار است که اپل آن را شارژ گزاف اجاره — بزرگراه سرقت اساسا قلدری مردم به پرداخت 30 درصد و یا انکار دسترسی به بازار است. این خرد کن کوچک از توسعه دهندگان که به سادگی نمی تواند زنده بماند با این نوع پرداخت. اگر وجود رقابت واقعی در این بازار این اتفاق نخواهد افتاد.” تشکر. Cicilline همچنین اظهار داشت: “بسیاری از مردم می آیند به جلو برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را که وحشت زده اقتصادی تلافی که ترس آنها نمی تواند زنده ماندن اقتصادی اقدامات تلافی جویانه است که این سیستم عامل می تواند تحمیل کند چرا که از قدرت است که آنها دارند و ما قصد داریم به دنبال کسانی که اتهامات بسیار جدی است. این یک مشکل واقعی در بازار است. این یک نتیجه مستقیم از بازار قدرت این واقعیت است که اپل دروازه بان برای این توسعه دهندگان و ما شنیده ام که بسیاری از نمونه است.”

گوگل در حال بررسی برای آن اتهام “جستجو” انحصار است که لیست آن محصولات خود را پیش از آن از رقبا و خواستار آن است که تولید کنندگان تلفن نصب کروم و جستجو به عنوان پیش فرض مرورگر و موتور جستجوی گوگل دارای مجوز نسخه از آندروید. Facebook می تواند به چالش کشیده بیش از سهم خود را از بازار رسانه های اجتماعی که شامل Facebook Messenger و Instagram. این شرکت همچنین دارای WhatsApp و به تازگی خریداری GIF موتور جستجو GIPHY. آمازون متهم شده است که با استفاده از آن سهم بزرگی از تجارت الکترونیکی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im