مایکروسافت آفیس است عظیم بصری قبل

مایکروسافت در حال برنامه ریزی گسترده ویژوال قبل خود را برای Office 365 مجموعه ای از برنامه های است که می تواند

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مرداد 1399
  • مایکروسافت در حال برنامه ریزی گسترده ویژوال قبل خود را برای Office 365 مجموعه ای از برنامه های است که می تواند رول به کاربران در سال های آینده.
  • پیشنهاد تغییرات در طراحی با هدف افزایش بهره وری از کاربران در حالی که ارائه دقیق ویژگی های برای کمک به با روز به روز وظایف.
  • نگرانی اصلی تغییر نمادین روبان است که نشسته است در بالای دفتر نرم افزار. ساده تر منو می توان undocked و قرار گیرند و آشکار خواهد شد موارد بر اساس زمینه و گردش کار.

هیچ مجموعه بهره وری به عنوان محبوب مایکروسافت حتی با گزینه های در دسترس از گوگل و اپل. مایکروسافت به طور مداوم تکامل دفتر مجموعه تطبیق با آن را برای هر اندازه صفحه نمایش و سیستم عامل. آن است که آیا, آیفون, اندروید, PC یا Mac شما می توانید لذت بردن از همان مجموعه ای از Microsoft 365 امکانات و انتخاب کنید تا سمت راست که در آن شما را ترک کردن. اما مایکروسافت در حال حاضر مشغول کار بر روی یک بصری قبل برای این کار برنامه های.

به گفته مایکروسافت این تغییرات به بهبود راه شما کار می کنند در اتاق. یکی از مهم ترین تغییرات آینده به مایکروسافت 365 برنامه های مربوط به یاد روبان است که نشسته است در بالای پنجره ارائه دسترسی سریع به ابزارها و ویژگی های شما ممکن است نیاز به در حالی که مشغول به کار در ورد و اکسل و یا پاورپوینت.

مایکروسافت شرکت VP طراحی و تحقیقات جان فریدمن گذاشته این شرکت برنامه ریزی در یک پست وبلاگ در رسانه است. مایکروسافت در حال تطبیق با واقعیت های جدید است که حاکم بر زندگی روزمره اجرایی توضیح می دهد و این شامل حال انجام رمان coronavirus همه گیر است که مجبور است بسیاری از مردم برای کار از خانه. دفتر برنامه نقش مهمی در طول این زمان.

بیش از چند سال آینده مایکروسافت با هدف استقرار برخی از این تغییرات که باید بهبود راه شما کار می کنند در حالی که با استفاده از Office suite نرم افزار. مایکروسافت تمرکز بر افزایش تمرکز با این به روز رسانی — جناس در نظر گرفته شده. این شرکت می خواهد به کاهش حواس او را پرت که شامل انتقال از یک روبان که ممکن است به نظر می رسد تهدید آمیز در نگاه اول ساده تر و دقیق تر تجربه.

"موج بعدی مایکروسافت 365 UX تغییرات خواهد شد و حتی بیشتر با محو شدن رنگ نام تجاری از برنامه هدر و بررسی تطبیقی فرمانده" فریدمن گفت و توضیح داد که این, جدید, روبان انعطاف پذیر "به تدریج افشا محتوا مربوطه دستورات در زمان مناسب که در آن شما به آنها نیاز دارید."

روبان نخواهد بود استاتیک و شما قادر خواهید بود به حرکت آن را در اطراف که می تواند کمک به بهره وری است. قادر به پیش بینی گزینه های شما ممکن است نیاز به توجه به بافت روبان منو می تواند کارآمد تر و کمتر به هم ریخته. فریدمن همچنین گفت که مایکروسافت در حال ارتقاء آن "cross-مجموعه جستجو برای آوردن اطلاعات مربوط به نوک انگشتان خود را."

نمونه ای از هوش مصنوعی شناسایی خطا در اکسل. منبع تصویر: مایکروسافت

هوش مصنوعی (AI) همچنین باید به افزایش بهره وری و مایکروسافت در حال تحول است کورتانا قادر به کمک Microsoft 365 نرم افزار با اعمال نفوذ قدرت اطلاعات است. کورتانا را درک زمینه و روابط میان موضوعات و مطالب و مردم و کمک به شما با برنامه های فردی تجربه است. "اکسل را گرفتن خطا به عنوان شما نوشتن فرمول" فریدمن گفت. "همچنین می تواند جمع آوری خطاهای موجود و ذخیره آنها را در آسان برای پیدا کردن محل بنابراین شما می توانید درست آنها را هنگامی که شما آماده هستید. در برنامه ما در حال کاوش چگونه هوش مصنوعی می تواند خودکار نشان می دهد پایان تاریخ برای انجام وظایف بر اساس توضیحات خود را که شبیه به چه شکل در حال حاضر اهرم AI به صورت خودکار پر سوال بر اساس عنوان شما وارد شده است."

از به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد به تمام این ویژگی های موجود در تمام سیستم عامل, بنابراین شما قادر خواهید بود برای ادامه کار خود را بر روی گوشی های هوشمند, قرص, و یا دسکتاپ در حالی که با استفاده از Microsoft 365 نرم افزار.

به روز رسانی های آینده خواهد شد عبارتند از امنیت بهتر فریدمن توضیح داده شده, از جمله توانایی برای محافظت از اسناد و جلوگیری از اتفاقی سهام و نشت. "اقدامات امنیتی ممکن است به جلوگیری از اسناد و مدارک از هک شدن اما این مسئله اگر یک overeager همکار سهام محرمانه فایل" او گفت:. "ما در حال طراحی تجربه است که توانمند سازی فایل صاحبان برای برقراری ارتباط سطح حساسیت نسبت به دیگران به طوری که شما می توانید همکاری با اعتماد به نفس و کنترل آنچه که مردم می تواند یا نمی تواند انجام دهد در اسناد و مدارک."

برخی از این برنامه ها و طرح ها می تواند تغییر به عنوان مایکروسافت شروع خواهد شد نورد از برخی از ویژگی های جدید در عرض یک یا دو سال. ویژگی های دیگر هنوز هم "اکتشافی" و ممکن است حتی بیش از آن.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب