مایکروسافت نیاز به فاش کردن ایکس باکس سری S قبل از آن نشت

  • مایکروسافت شایع است به کار بر روی تمام دیجیتال ایکس باکس سری S موسوم لاکهارت و ارجاع به دستگاه بوده است نشت در اسناد رسمی.
  • شایعات قبلی نشان داده اند که ایکس باکس سری S را 4 teraflops از قدرت محاسباتی به 12 teraflops از ایکس باکس سری X.
  • مایکروسافت ممکن است اعلام ایکس باکس سری S در اول بازی رویداد در ماه جولای.

سونی در آینده از بازی رویداد در اوایل این ماه بود که بسته بندی شده با اطلاعیه ها اما هیچ کدام بودند تعجب آور تر از آشکار از پلی استیشن 5, نسخه دیجیتال آن را راه اندازی در کنار استاندارد PS5 اما فاقد یک Ultra HD Blu-ray disc drive. این طرح از دو مدل تقریبا یکسان (نجات برای درایو) اما فرض بر این است که نسخه دیجیتال ارزان تر خواهد بود. و اگر سونی در حال راه اندازی دو sku ها این سقوط شما بهتر است باور مایکروسافت بیش از حد خواهد شد و در سمت راست نشانه شواهد بیشتری از یک سرزده ایکس باکس مدل به بیرون درز این هفته است.

روز چهارشنبه یک محقق امنیتی که می رود توسط TitleOS به اشتراک گذاشته تصاویر از XDK/GDK انتشار یادداشت در ماه ژوئن سال 2020 است که ذکر “لاکهارت” است که تصور می شود فرد برای کمتر قدرتمند جایگزین برای ایکس باکس سری X. یادداشت همچنین شامل یک مرجع به “آناکوندا” — موسوم به ایکس باکس سری X.

برای کسانی از شما در مورد صحت این سند با توجه به تایپی در بالای صفحه (“Lockhard”), Windows مرکزی می گوید که آن را تایید کرده است این تصاویر. گذشته از اشاره و مراجع مانند این بسیار نیست در مورد لاکهارت کنسول به بیرون درز کرده هر چند شایعات قبلی نشان داده اند که این امر از ویژگی های 4 teraflops از قدرت محاسباتی در مقایسه با 12 teraflops از ایکس باکس سری X.

یک توسعه دهنده نرم افزار شروع به پریدن کرد و در پاسخ با نشت از خود و همچنین شامل منابع بیشتر:

شاید بیشتر شهوت پرست شایعه شنیده ایم در هفته های اخیر نگران لاکهارت کنسول یا ایکس باکس سری S که بعضی از آنها گرفته شده برای تماس با آن است. یک leaker رفتن eastmen ادعا کرد که ایکس باکس سری S خواهد بود کوچکتر از سری X با تمام ویژگی های مشابه را به فروش در قیمت بسیار پایین تر از نقطه. در واقع او به نظر می رسد فکر می کنم که مایکروسافت ممکن است فروش ایکس باکس سری S 200 دلار که بدون شک خواهد بود بسیار ارزان تر از هر چیزی Sony عرضه خواهد کرد و در این پاییز. به عنوان بعید است به عنوان آن ممکن است وجود دارد شکی نیست که آن را به مایکروسافت یک پا.

در این نقطه, آن را بیشتر یک موضوع از زمانی که از اگر ما دیدن دوم ایکس باکس سری مدل این سقوط اما ما هیچ ایده زمانی که مایکروسافت رسما اعلام این دستگاه است. که گفت: ما نمی دانیم که مایکروسافت تا اول بازی رویداد برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه برای مطابقت با سونی PS5 آشکار در ماه ژوئن و در حال حاضر که سونی گذاشته است آن کارت های روی میز با PS5, نسخه دیجیتال, ما نمی شود شگفت زده به مایکروسافت انجام همان ماه آینده.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>