مایکروسافت در حال بررسی سطح Earbuds’ صدای خش خش/لکنت موضوع

با توجه به نوشته های روی مایکروسافت جامعه ظاهر/صدای خش خش صدا شنیده میشد از طریق جوانه.
برخی از افراد ادعا می کنند که این اتفاق می افتد زمانی که جوانه های پیش بینی است که آنها مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال زمانی که به دستگاه متصل است کلیک کنید و یا تماس بگیرید در مورد ساخته شود که صدا می آید. این می تواند باشد که این صدا نشان دهنده مناسب جوانه برقراری ارتباط با چپ جوانه. برای روکش کردن مایکروسافت hearables پشتیبانی تک جوانه جفت شدن که بدان معنی است که تنها مناسب جوانه در واقع متصل می شود و سهام آن پذیرش با دیگر جوانه.

مایکروسافت به دنبال شکایت

در حالی که برخی از کاربران می گویند که صدای خش خش صدا تنها طول می کشد حدود دو تا سه ثانیه دیگران می گویند آن شنیده می شود به طور مداوم.

یک کاربر همچنین ادعا می کند که صدای خش خش سر و صدا است که به سختی قابل توجه و آسان به چشم پوشی است.

با این حال بسیاری از کاربران به وضوح درست نیست با این مشکل است. مایکروسافت اذعان کرده است این موضوع است و در حال حاضر در حال بررسی آن است. معلوم نیست که آیا این مشکل مربوط به سخت افزار یا نرم افزار. اگر این دومی یک به روز رسانی باید آن را حل کنند.

بی سیم از earbuds بازار بسیار رقابتی و مصرف کنندگان به وضوح گرسنگی برای گزینه. اگر چه میزان از این مشکل شناخته شده نیست یک صدا مرتبط با موضوع در اوایل چرخه عمر محصول است که قطعا نشانه خوبی نیست. سطح Earbuds نشان می دهد وعده که آنها در حال بهره وری گرا و راحت برای پوشیدن دارم. مداوم سر و صدا موضوع می تواند به تضعیف همه که و قرار است خریداران بالقوه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im