کارمندان مایکروسافت می تواند به نگه داشتن کار از راه دور از طریق اکتبر

مایکروسافت شروع به بسته شدن دفاتر آن در ماه مارس زمانی که coronavirus موارد در حال افزایش است. در حال حاضر به عنوان اقتصاد به آرامی بازگشایی بسیاری از مردم خواهد شد رفتن به کار.
 
مایکروسافت کارمندان از سوی دیگر داده شده است یک گزینه به کار از راه دور از طریق اکتبر مگر اینکه موقعیت خود را مقرر در غیر این صورت.
 
واشنگتن که در آن مایکروسافت است که مقر آن در انتظار آسانسور مستند محدودیت در مه 31.
 
حتی پس از آن این شرکت است که اجازه می دهد کارکنان به محل کار از خانه مگر اینکه آنها در یک نقش اساسی و یا قانون نیاز دارد در غیر این صورت.
 
مایکروسافت بیش از 144,000 کارمند در سراسر جهان. 85,000 از کسانی هستند که در ایالات متحده است.
 
در ماه های آینده می تواند وضعیت شبیه به آنچه اتفاق می افتد در چین در حال حاضر که در آن حدود نیمی از 6,200 کارکنان مایکروسافت رفته اند بازگشت به کار به عنوان کشور به آرامی بازگشت به حالت عادی.
 
قبلا آمازون نیز اعلام کرد که بسیاری از آن کارکنان می تواند در ادامه کار از راه دور تا 2 اکتبر.
 
یک شیفت کار از خانه بود و ظاهرا در حال حاضر در جریان قبل از coronavirus رسید. خوب بسیاری از جدید راه اندازی شده اند پس این استراتژی از گرفتن بروید.
 
تاسیس شرکت های, از سوی دیگر, شد, معاشقه با ایده برای دسترسی به استعداد خارج از مناطق که در آن آنها حضور فیزیکی.
 
بنابراین حتی پس از اقامت در خانه سفارشات به طور کامل برداشته شانس هستند که برخی از کارکنان هنوز هم اجازه داده می شود به کار از محل اقامت خود به عنوان شرکت ها شروع به گرم کردن به ایده کار از راه دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>