مایکروسافت اهمیتی نمی دهند اگر شما خرید یک ایکس باکس سری X که یک مشکل

  • مایکروسافت در حال آماده سازی برای راه اندازی ایکس باکس سری X در این فصل تعطیلات در کنار سونی PS5 اما این دو شرکت در حال گرفتن رویکرد بسیار متفاوت به نسل بعدی.
  • شما نمی خواهد که برای خرید یک ایکس باکس سری X به بازی بهترین بازی های ایکس باکس — شما قادر خواهید بود به بازی تقریبا همه چیز بر روی کامپیوتر با Xbox بازی پاس و یا بر روی تلفن خود را با xCloud.
  • مایکروسافت چند جانبه استراتژی ممکن است بیش از حد برای برخی از علاقهمندان به بازی که فقط می خواهم به خرید یک جعبه قرار داده و آن را زیر تلویزیون خود را برای پنج تا ده سال.

در نظریه مایکروسافت برنامه ای برای بازی بعدی کنسول نسل درخشان و هیجان انگیز است. به جای تمرکز بر روی یک قطعه گران قیمت از سخت افزار است که تعریف خواهد شد بعد از هفت سال از استراتژی شرکت مایکروسافت تصمیم گرفته است برای به حداقل رساندن اهمیت ایکس باکس کنسول و به نوبه خود تقریبا در هر دستگاه هوشمند شما را به یک ایکس باکس با xCloud. یک بار xCloud به طور کامل عملیاتی, شما قادر خواهید بود به بازی بزرگترین بازی های ایکس باکس را بر روی تلفن خود و یا قرص, و مهم نیست که اگر مایکروسافت-مارک جعبه نشسته است در زیر تلویزیون خود را یا نه.

در عمل من فکر نمی کنم مایکروسافت انجام داده است به اندازه کافی به ما را متقاعد کند که آن پررنگ طرح است نسبت به سونی.

در نظر من وجود دارد که چهار ستون به مایکروسافت نسل بعدی استراتژی: ایکس باکس سری X, Xbox One, xCloud و ایکس باکس بازی منتقل می کند. مایکروسافت با شعار ایکس باکس سری X به عنوان قدرتمند ترین کنسول بازی در تمام دوران است, اما همچنان به حمایت از Xbox One برای حداقل دو سال آینده. در واقع وجود دارد به ظاهر نمی تواند یک ایکس باکس سری X-تنها بازی از مایکروسافت و یا هر یک از آن اول studios تا 2022 در اولین.

در ضمن ایکس باکس بازی عبور آمار 10 میلیون مشترک در اوایل این سال و آن را ادامه خواهد داد به قلب تپنده ایکس باکس اکوسیستم برای سال آمده است. 10 دلار در ماه می شود شما دسترسی به هر ایکس باکس بازی استودیو عنوان رفتن به جلو و همچنین ده ها تن از شخص ثالث عناوین است که چرخش در هر ماه. اگر شما یک ایکس باکس سری X و یا یک Xbox One به بازی این بازی ها در xCloud آنها را به گوشی خود را.

سونی نسل بعدی استراتژی یک ستون: PS5.

من مفهوم عشق از مایکروسافت نسل بعدی نقشه راه, و من قصد دارم به استفاده از تمام خدمات این شرکت برای ارائه به بازی Halo بی نهایت از طریق بازی رمز عبور بر روی کامپیوتر و از طریق xCloud بر روی گوشی من. تنها نگرانی من این است که مایکروسافت در تلاش است تا به چرخش بیش از حد بسیاری از صفحات در یک بار و بسیاری از علاقهمندان به بازی را انتخاب کردن برای سادگی سونی استراتژی است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی است که ما نمی دانیم در مورد PS5 و ویژگی های آن و خدماتی که سونی ارائه خواهد شد در کنار آن اما نسل بعدی که سونی ارائه شده است به نظر می رسد بسیاری مانند این یکی و که می تواند آرامش.

هنگامی که شما خرید یک PS5, شما می دانید دقیقا چه شما در حال گرفتن. وجود خواهد داشت یک دوره گذار که در آن برخی از بازی ها خواهد شد بر روی هر دو کنسول PS4 و PS5 اما قبل از اینکه طولانی, سونی و دیگر ناشران بازی آغاز خواهد شد انتشار بازی منحصر به فرد هستند که به سخت افزار جدید. یا نه تصمیم مایکروسافت برای درمان ایکس باکس یک و ایکس باکس سری X همان است و هیچ تاثیری در کیفیت بازی آن است که در کنار نقطه — برخی از مصرف کنندگان را ببینید سونی رانندگی در سرعت کامل در حالی که مایکروسافت در خنثی است. Muddying آب و حتی بیشتر است این واقعیت است که هر ایکس باکس منحصر به فرد نیز خواهد شد قابل پخش بر روی کامپیوتر و کامپیوتر شما ممکن است حتی قدرتمند تر از ایکس باکس سری X.

همه از این است که به می گویند که من یک تن از احترام به مایکروسافت پررنگ استراتژی, اما من فکر می کنم سونی با پیام در حال رفتن به سخت به ضرب و شتم: اگر شما می خواهید به بازی بازی های جدید بهترین بازی ها شما نیاز به یک PS5. که به سادگی مورد نیست برای ایکس باکس سری X و حتی اگر مایکروسافت می داند که این, من فکر می کنم کل اکوسیستم رفتن به رنج می برند به عنوان یک نتیجه.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de