• مایکروسافت تایید کرد که ویندوز 10 سیستم عامل که اعلام شد دو دستگاه صفحه نمایش در دسترس خواهد بود در یک لپ تاپ روی صفحه نمایش به عنوان به خوبی.
  • این معلوم نیست که ویندوز 10 در دسترس خواهد بود به ویندوز 10 کاربران و یا چگونه آن کار خواهد کرد.
  • همچنین مایکروسافت تایید کرد که دو صفحه نمایش سخت افزار خواهد آمد هنگامی که زمان مناسب است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

این معلوم نیست که چرا هر کسی که می خواهید برای اجرای ویندوز 10 را ابداع ویندوز 10 تجربه بود که تصور برای دستگاه شامل دو صفحه نمایش در یک لپ تاپ استاندارد. مایکروسافت با رونمایی از ویندوز 10 در پاییز گذشته هنگامی که آن را demoed خود را در دو صفحه نمایش لپ تاپ و سطح Neo که قرار بود برای راه اندازی این سقوط. سپس ما شنیده ام گزارش می دهد که ویندوز 10 در دسترس خواهد بود بر روی ویندوز 10 و نوت بوک که مایکروسافت تایید کرد روز دوشنبه.

هنگامی که سطح Neo و همه این دو صفحه نمایش ویندوز 10 دستگاه راه اندازی ؟ این سوالی است که مایکروسافت می خواهد پاسخ زمان دیگری است.

مایکروسافت ویندوز و دستگاه های, رئیس, Panos Panay گذراند یک پست وبلاگ که توضیح می دهد که نوآوری های مختلف در آینده به ویندوز 10 در آینده نزدیک. در این پست Panay تایید مایکروسافت “محوری” از دو صفحه نمایش ویندوز 10 استفاده به صورت تک صفحه نمایش ویندوز 10 X استفاده کنید:

با ویندوز 10X ما طراحی شده برای انعطاف پذیری و انعطاف پذیری فعال است که ما به محوری تمرکز ما به سمت تک-صفحه نمایش ویندوز 10 دستگاه هایی که اهرم های قدرت از ابر برای کمک به مشتریان ما کار یاد بگیرند و بازی در راه های جدید است. این تک روی صفحه نمایش دستگاه خواهد بود که برای اولین بار عبارت از ویندوز 10X است که ما ارائه به مشتریان ما و ما همچنان به دنبال لحظه مناسب در رابطه با ما شرکای OEM را دوگانه روی صفحه نمایش دستگاه به بازار است.

معلوم نیست چه ویندوز 10X بهره مند خواهند شد ویندوز 10 برای کاربران لپ تاپ های سنتی و یا دو در یک دستگاه. اما قبلا در این پست وبلاگ وجود دارد این سنگ در مورد آینده ویندوز 10 مارس سال 2020 به روز رسانی:

ما در حال آوردن عملی بهبود در چیزهای بزرگتر مثل بهبود تبلت تجربه زمانی که شما جدا خود 2-در-1 را به صفحه کلید اجازه می دهد شما را به نگه داشتن آشنایی دسکتاپ خود را در حالی که در همان زمان بهینه سازی برای لمس است.

که نشان می دهد مایکروسافت است و بیشتر علاقه مند در این تبلت تجربه از ویندوز 10 که باید مربوط به ویندوز 10X. که گفت: هیچ نشانه ای وجود دارد در زمانی که ویندوز 10 در دسترس خواهد بود بر روی ویندوز های موجود دستگاه و یا چگونه است که انتقال کار خواهد کرد. امیدوارم آینده ساخت 2020 کنفرانس که در دسترس خواهد بود به صورت رایگان به هر کسی که به دنبال حضور در آن عملا ممکن است فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد Windows 10X اجرای برنامه های.

همانطور که برای سطح Neo دستگاه است که انتظار می رود برای راه اندازی در برخی از نقطه در سال آینده با فرض اینکه کار در دستگاه نخواهد بود مانع از زمان بحران بهداشتی. مانند دیگر شرکت های فن آوری مایکروسافت کارکنان مشغول به کار از خانه برای چند هفته گذشته یک فرایند است که می تواند منجر به راه اندازی محصول به تاخیر می اندازد. سطح Neo نیست تنها قربانی بالقوه از رمان coronavirus همه گیر: ایکس باکس سری X نیز ممکن است تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

منبع تصویر: مایکروسافت

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im