مایکروسافت Build 2020: چگونه به تماشای مایکروسافت کنفرانس توسعه

  • مایکروسافت Build 2020 لغو شد در ماه مارس, اما این شرکت تصمیم به نونهالان آنلاین-تنها رویداد به جای شبیه به آنچه که اپل در حال برنامه ریزی برای انجام با WWDC سال 2020 است.
  • ساخت 2020 آغاز می شود در روز شنبه, مارس 19 8 صبح PT / 11 AM همکاران و هر کسی می توانید جلسات آنلاین به صورت رایگان تا زمانی که آنها ثبت نام در ساخت وب سایت.
  • وجود دارد بیش از 600 جلسه میله میله را از مه 19 – May 21st, اما شما می توانید به ساخت برنامه های خود را به مطمئن شوید که شما حضور در تمام جلسات که مورد علاقه شما بیشتر است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مایکروسافت ساخت سالانه کنفرانس توسعه یکی از بی شمار رویدادهای برنامه ریزی شده به جای این بهار و تابستان که تا به حال به لغو و با توجه به این رمان coronavirus همه گیر اما بر خلاف برخی دیگر از رویدادهای ساخت نبود اوراق در دسترس نباشد. در اواسط ماه مارس مایکروسافت اعلام کرد که دیگر نمی خواهد رفتن به جلو با یک فرد رویداد اما به جای میزبان دیجیتال صورتی که توسعه دهندگان خواهد بود دعوت به شرکت در.

به طور معمول مایکروسافت اتهامات توسعه دهندگان هزار دلار برای حضور در این رویداد در سیاتل اما در این سال هر کسی می تواند ثبت نام آنلاین و تماشای همه چیز به صورت رایگان. مایکروسافت Build 2020 شروع می شود در مه 19 در 8 AM PT / 11 AM ET و طول می کشد تا 21 مه 8 صبح PT / 11 AM ET. در طول آن 48 ساعت مجازی شرکت کنندگان قادر خواهد بود به جریان صدها جلسه در طیف گسترده ای از موضوعات و شما دیدن کل برنامه را در ساخت وب سایت.

اگر شما می خواهید به تماشای همراه برای اخبار در مورد ویندوز 10 و آفیس و یا دارای منافع خاص در یک جلسه شما نیاز به ثبت نام در ساخت وب سایت. و اگر آن را به احتمال زیاد صدق نمی کند به هر کسی که خواندن این, اگر شما در حال حاضر ثبت نام برای حضور در این رویداد فرد قبل از آن لغو شد, شما می توانید این گزینه را انتخاب کنید برای ورود به یک موجود ثبت نام و استفاده از اطلاعات به شما ارائه شد برای ورود به سیستم برای ساخت 2020.

در اینجا چیزی است که مایکروسافت تا به حال به می گویند در مورد آن تصمیم به لغو این فرد رویداد در ماه مارس:

ایمنی جامعه ما اولویت دارد. در نور از بهداشت و درمان توصیه های ایمنی برای واشنگتن ما را تحویل ما سالانه مایکروسافت ساخت رویداد برای توسعه دهندگان به عنوان یک دیجیتال, رویداد, به جای یک فرد در رویداد. ما مشتاقانه منتظر به گرد هم آوردن اکوسیستم ما از توسعه دهندگان در این قالب مجازی برای یادگیری اتصال و کد با هم. در ارتباط باشید برای اطلاعات بیشتر به آمده است.

ما در حال انتظار هر گونه اطلاعیه ها به طور متوسط برای کاربر نهایی در ساخت 2020 (این است که یک توسعه دهنده در کنفرانس بعد از همه) اما مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا را ارائه سخنرانی خود در 8:20 AM PT / 11:20 AM همکاران در روز سه شنبه که به احتمال زیاد است که قابل توجه ترین اخبار به اشتراک گذاشته خواهد شد.

منبع تصویر: Elaine تامپسون/AP/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im