مایکروسافت اعلام ویژگی های جدید در آینده به چشم انداز همراه

مایکروسافت نشان داد bucketload از ویژگی های جدید خواهد شد که از آمدن به چشم انداز تلفن همراه. بسیاری از این پیشرفت ها در حال حاضر منتشر شده است, در حالی که دیگران اضافه خواهد شد بسیار به زودی. این نیز مهم است به ذکر است که بسیاری از آنها را به تمرکز بر روی دو جنبه: جلسات آنلاین و تماس های ویدئویی.اول ما باید یک نام تجاری ویژگی های جدید به نام جلسه بینش است که ارائه می دهد چشم انداز برای آندروید کاربران در اولین نگاه در پیام های ایمیل و فایل های است که می تواند مربوط به جلسات خود. تمام اطلاعات نشان داده شده در جزئیات رویداد در تقویم که باعث می شود آن را آسان تر و سریع تر برای پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید.یکی دیگر از بهبود بسیار خوب اضافه شده گزینه ای برای پیوستن به یک جلسه آنلاین به طور پیش فرض بنابراین شما نمی خواهد فراموش نکنید که برای اضافه کردن تیم های لینک. شما در پیدا کردن گزینه جدید در منوی تنظیمات در چشم انداز تلفن همراه; فقط مطمئن شوید که به انتخاب همه جلسات خود را به ایجاد آنلاین به طور پیش فرض.

بعلاوه مایکروسافت تایید کرد که چشم انداز کاربران تلفن همراه خواهد شد شروع به گرفتن پیشنهادات خود را برای ارسال در دسترس بودن و یا برنامه نشست وقتی کسی می خواهد به آنها را ملاقات. آنها را نشان نمی دهد تا در لحظه اما این پیشنهاد پاسخ باید پاپ آپ در چشم انداز تلفن همراه بسیار به زودی.

بعدی ما خواهید بود صحبت کردن در مورد گزینه ای برای چرت زدن یک پیام ایمیل برای بعد. در چشم انداز تلفن همراه, شما هم اکنون می توانید ضربه تند وشدید زدن بر روی یک پیام به چرت زدن به معنی آن است که آن را نشان می دهد تا در بالای صندوق پستی خود را تا زمانی که شما پاسخ به آن است.

آخرین Outlook برای iOS به روز رسانی می افزاید: توانایی برای ایجاد یک کار از یک پیام ایمیل دریافت را بر روی تلفن. تمام وظایف جدید در حال همگام سازی در سراسر مایکروسافت 365 خواهد شد و با استفاده از همین موضوع ایمیل. همچنین آنها را شامل ایمیل اصلی و لینگ به گفتگو در چشم انداز.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, مایکروسافت اضافه شده است یکی دیگر از کورتانا مربوط به ویژگی به نام بازی من ایمیل. به عنوان نام نشان می دهد, از قابلیت های جدید اجازه می دهد تا کورتانا خواندن پیام های ایمیل جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de