مایکروسافت بدست می آورد شرکت نرم افزاری برای کار بر روی آندروید برای سطح دو و جانشین سطح Duo V2

مایکروسافت در حال حاضر گرفته رومانیایی عملیات شرکت فنلاندی Movial بود که ظاهرا به کمک آن با توسعه اندروید برای سطح اواز یا موسیقی دو نفری. کسب نشانه آن است که این شرکت جدی در مورد ترک خوردگی بازار گوشی های هوشمند چیزی است که آن را موفق به انجام این کار دور. ویندوز مرکزی گزارش می دهد که مایکروسافت نیز شروع به کار در سطح دو را جانشین آن خواهد شد به نام سطح دو V2.فقدان ویژگی های ضروری و برنامه های و ناآشنا رابط بودند برخی از دلایل که چرا ویندوز فون شکست خورده و این زمان در اطراف, مایکروسافت ظاهرا بسیار متعهد به گرفتن این بخش راست. Movial است که اساسا یک نرم افزار مهندسی شرکت مایکروسافت گزارش شده است کار با آن در افزایش سرعت اندروید برای سطح دو.

کارمندان جدید را به احتمال زیاد خواهد شد کار بر روی سطح Duo V2 بیش از حد

در علاوه بر این به رومانیایی واحد مایکروسافت به ظاهر گرفته تایوان و آمریکا عملیات Movial بیش از حد. آن را هنوز هم ادامه خواهد داد به کار به عنوان یک شرکت مستقل و کارکنان در آن فنلاندی ستاد نخواهد پیوستن به مایکروسافت.

بقیه کارکنان را در حال حاضر بخشی از مایکروسافت دستگاه را بدست آورد که به نظر می رسد پس از توسعه سیستم عامل آندروید است. Movial را Iasi, اتاق کار تبدیل خواهد شد به یک مایکروسافت مرکز تحقیق و توسعه و 60 ورودی کارکنان تمام وقت خواهد بود در سوار وجود دارد.

به عنوان مخالف به کار با Movial تیم داشتن آنها را به طور رسمی پیوستن مایکروسافت به معنای مشارکت بیشتر با روز به روز مسائل و این در نتیجه بهتر سیستم عامل پشتیبانی برای مشتریان. داشتن چاشنی اندروید کارشناسان در هیئت مدیره را نیز اجازه می دهد مایکروسافت برای رسیدگی به روز رسانی نرم افزار ، در واقع آن بود که قبلا گزارش شده است که این شرکت در حال حاضر شروع به کار بر روی آندروید 11 برای سطح دو.

کارکنان جدید نیز به ظاهر توسعه سیستم عامل آندروید برای سطح Duo V2 است که گفته می شود در اوایل توسعه است. مایکروسافت همچنین در حال برنامه ریزی برای استخدام بیشتر اندروید مهندسین به کار بر روی آن foldable گوشی های هوشمند است.

سطح دو برای اولین بار اعلام کرد در ماه اکتبر سال گذشته است. آن است که واقعا درست تاشو دستگاه خود را به عنوان دو 5.6 اینچ AMOLED صفحه نمایش پیوست توسط لولا. هنوز این دستگاه به نظر می رسد بسیار چشمگیر اگر چه قرار است مشخصات ورق است که یک بیت از یک اجازه دهید پایین. آن ظاهرا کشتی با Snapdragon 855 تراشه 6GB RAM و 256 GB از ذخیره سازی. از آن خواهد شد یک LTE-تنها دستگاه با توجه به شایعات و نه پشتیبانی از شارژ بی سیم و NFC. آن است که نوک به تنها 11MP دوربین است که همچنین به عنوان یک selfie اهمیت و 3460mAh باتری. اگر چه خام ظرفیت نیست تنها چیزی که تعیین کننده عمر باتری آن صدای کافی برای یک دستگاه با دو صفحه نمایش.

قلم پشتیبانی که در حال حاضر ارائه شده توسط هر foldable دستگاه می تواند سطح دو را فضل صرفه جویی در. و البته به طور منظم سیستم عامل و به روز رسانی های امنیتی خواهد بود یک گیلاس در بالا.

سطح اواز یا موسیقی دو نفری راه اندازی بازه زمانی هنوز مشخص نیست

ما تا به حال شنیدید که مایکروسافت است مشتاق است که برای آزادی سطح Duo قبل از Samsung Galaxy برابر 2 اعلام شده است اما در بیشتر گزارش اخیر ممکن است با تاخیر دریافت کنید تا 2021.

جزئیات قیمت گذاری در حال شناخته نشده اما احتمالا رسیدن به گل سرسبد سطوح.

همانطور که برای سطح Duo V2, این اولین بار است که ما در حال شنیدن در مورد دستگاه. ما اعتقاد داریم آن را با مدرن مشخصات که ادعا همین دلیل سطح دو را حمل می کند Snapdragon 865 است که, مایکروسافت, نمی دانم این امر نیاز به یک جداگانه 5G مودم و این شمول را موجه طراحی تغییر چیزی است که ممکن نیست این اواخر به چرخه توسعه محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>