دیدار با ال جی Q70 ورایزون جدید mid-range گوشی های هوشمند آندروید

Verizon سکوت افزود: یکی دیگر از اواسط محدوده آندروید گوشی های هوشمند خود را در حال رشد نمونه کارها, LG Q70. این گوشی ساخته شده که اولین آن در بازار در Q3 سال 2019 اما تنها به تازگی در ایالات متحده است.

این LG Q70 را می توان برای $350 صف مقابل اما ورایزون نیز ارائه می دهد گزینه ای را برای دریافت تلفن فقط برای $10 در هر ماه به 24 ماه خواهد شد که کاهش قیمت آن فقط به 240 دلار. که بدان معنی است که شما باید به توافق برسند به یک قرارداد دو ساله. در سمت روشن مشتریانی که تلفن سفارش آنلاین را دریافت 20 دلار به 40 دلار هزینه ی فعال سازی.

ورایزون LG Q70 کشتی های با آندروید 10 حق خارج از جعبه است که در یک نقطه فروش برای اواسط محدوده گوشی های هوشمند. در بالا از آن تلفن IP68-گواهی برای آب و گرد و غبار و مقاومت در برابر شوک یکی دیگر از مزایای مهم است که مشتریان که تصمیم به رفتن برای LG Q70 خواهد شد.

در زیر هود, LG Q70 کمتر است اما هنوز هم کاملا مناسب و معقول برای یک mid-range گوشی های هوشمند. این بسته Qualcomm Snapdragon 6150 processor 4GB RAM, و ذخیره سازی 64GB. بزرگ 6.4 اینچی FHD+ FullVision پانچ-سوراخ های صفحه نمایش دارای یک 16 مگاپیکسلی موجود در سمت چپ بالا.

در پشت وجود دارد دو دوربین راه اندازی شامل 32 مگاپیکسلی اصلی و 5 مگاپیکسلی عمق سنسور. همچنین مهم است به اضافه 4000 میلی آمپر باتری در داخل LG Q70 باید به شما ارائه دهد تا 46 ساعت پس از استفاده و یا تا 22 روز زمان آماده به کار.

اگر شما در بازار برای یک mid-range گوشی LG Q70 است یک انتخاب مناسب و معقول اگر شما نمی پرداخت در صف مقابل قیمت آن کمی بالا است. ورایزون LG Q70 تنها موجود در سیاه و سفید به طوری که گزینه های رنگ کاملا محدود هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>