جهان در حال رفتن را از طریق بار دشوار و متاسفانه افراد مسن تر بیشتر تحت تاثیر بحران جهانی از بقیه است. اما وجود دارد یک حامل در ایالات متحده است که به فکر رفاه سالمندان در این زمان مشکل: Verizon.

بزرگ قرمز فقط اعلام کرد که یک نام تجاری جدید ساعت هوشمند است که با هدف در سالمندان است. مراقبت هوشمند دیده بان در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش برای $150. Verizon در حال اجرا است یک ارتقاء برای یک مدت زمان محدود تا مشتریانی که قبل از سفارش این ساعت هوشمند را دریافت 50 دلار با خرید یک گوشی هوشمند است.

نیز وجود دارد گزینه ای را برای دریافت مراقبت های هوشمند دیده بان برای $0 پایین و $6.24 در هر ماه تا 24 ماه. در هر صورت Verizon را صرف این هزینه ی فعال سازی اگر شما سفارش ساعت هوشمند آنلاین و یا از طریق My Verizon برنامه.

تا آنجا که این مشخصات که ممکن است کمک به سالمندان احساس امن تر و سالم تر با پوشیدن ساعت هوشمند Verizon اعلام کرد که مراقبت های هوشمند اجازه می دهد تا کاربران برای ایجاد یک به اصطلاح “اعتماد دایره:” یک لیست از تا 10 تماس با ما برای خانواده و دوستان نزدیک.

همچنین این ساعت هوشمند اجازه می دهد تا به کاربران برای تنظیم تایمر و هشدار به آنها یادآوری در مورد فعالیت های روزانه و وظایف مانند مصرف دارو خود را. با تشکر از اعتماد دایره سالمندان قادر خواهد بود به صحبت کردن با مردم می دانند که اجتناب از آن مزاحم robocalls.

از همه مهمتر این ساعت هوشمند همراه با یک گام ردیاب است که نظارت بر تناسب اندام. مراقبت هوشمند از مزایای یک زن و شوهر از مزایای دیگر مانند این واقعیت است که آن را ضد آب (حداکثر 1 متر برای 30 دقیقه) و باتری آن گذشته باید برای بیش از دو روز.

خط پایین این است که مراقبت هوشمند ارزان است و به نظر می رسد به یک مورد خوب برای سالمندان گرا دستگاه پوشیدنی. سوال این است که چگونه بسیاری از سالمندان را ببینید مزایای استفاده از یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im