مدیاتک کار را گسترده تر 5G تصویب گوشی های هوشمند خود را با آخرین Dimensity 820 SoC

به تازگی ما گزارش مورد MediaTek را Dimensity 1000+ پردازنده و در حال حاضر این شرکت اعلام کرد یکی دیگر از جالب SoC اما این بار آن را به نفوذ گسترده تر 5G تصویب آن را به عنوان گزارش بالا-mid-ranger, و آن را نیز ارائه می دهد پشتیبانی از دو سیم کارت. Engadget گزارش که جدید Dimensity 820 پردازنده تلاش برای ایجاد 5G در دسترس برای بیشتر گوشی ها نه تنها گل سرسبد درجه دستگاه. با توجه به اطلاعیه جدید تراشه همراه با یک تکنولوژی جدید حامل تجمع که اجازه می دهد تا بدون درز تغییرات بین مناطق با پوشش های مختلف از 5G. این اجازه می دهد تا بالاتر از سرعت های متوسط و علاوه بر آن گفت که بدون تکنولوژی معمولا کاربران کم تجربه اجرای برنامه هنگام انتقال آنها بین دو اتصال.

چه چیزی بیشتر پردازنده های جدید را نیز پشتیبانی خواهد کرد 5G و 4G LTE برای اجرا به طور همزمان در حالی که نرم افزار اجازه می دهد تا به تخصیص مقدار مناسب از طیف برای هر یک از این دو تکنولوژی به صورت پویا بر اساس تقاضا. علاوه بر این پردازنده را پشتیبانی پیشرفته ترین زیر 6GHz 5G فن آوری ساخته شده است اما به بالای اواسط محدوده پردازنده به جای گل سرسبد گرا SoC.

این Dimensity 820 به نظر می رسد مانند بسیار قدرتمند SoC با ساخته شده است در 5G پشتیبانی است که می تواند رقیب Snapdragon 765. متاسفانه MediaTek را اعلام می کند را شامل نمی شود, تاریخ انتشار, اما ما ممکن است انتظار می رود پردازنده به محض دیدن نور از دستگاه فروشندگان مانند Xiaomi Oppo و موتورولا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im