مدیاتک اعلام آن chipset فروش کاهش در ماه آوریل سال 2020

Coronavirus همه گیر است و متاسفانه تحت تاثیر کل صنعت فن آوری همراه با کل جهان و زندگی ما در زمان به چالش کشیدن. در حال حاضر ما گزارش دیگری از یک شرکت شاهد کاهش در گوشی های هوشمند خود را مرتبط با فروش و این بار نیمه هادی تولید کننده MediaTek. Digitimes گزارش می دهد که این شرکت مستقر در تایوان گزارش شده است درآمد حاصل از $688.6 میلیون در ماه آوریل این سال که نشانه کاهش درآمد 4.7% پس از ماه گذشته و نزدیک به 10 درصد کاهش در مقایسه با سال گذشته است.

اما MediaTek برآورد افزایش فروش برای سه ماهه دوم از سال, خوش بینانه صحبت زمانی که بازار شروع به بهبود یافتن از بحران جهانی است. تحلیلگران بر این باورند که شرکت نیمه هادی را ببینید, افزایش فروش با شروع ماه ژوئن.

مدیاتک که قبلا تخمین زده می شود که درآمد برای سه ماهه دوم سال 2020 خواهد بود حداقل 2 میلیارد دلار با رشد تخمین زده می شود بین 2 ٪ و 10 ٪ در مقایسه با سه ماهه اول سال است.

علاوه بر این که این شرکت به تازگی اعلام کرد که گل سرسبد گرا Dimensity 1000+ 5G چیپ ست به عنوان به خوبی به عنوان Helio G85 چیپ ست برای بازی های تلفن همراه, خرید و فروش می شود انتظار می رود رانده موفقیت این دو SoCs و فروشندگان گوشی های هوشمند است که با استفاده از آن را ظاهرا به تولید درآمد بیشتر برای شرکت مستقر در تایوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>