مک دونالد برای بازگرداندن چهارم رطل گزینه ها و بیکن McDouble ماه آینده

  • در پی coronavirus همه گیر مک دونالد ساده منوی خود را و دور انداخته تعدادی از اقلام مواد غذایی است.
  • به عنوان کشور بازگشایی دونالد باقی مانده است قصد در ارائه به مشتریان با گزینه های کمتر در بهره از کیفیت و خدمات.
  • مک دونالد را پشت هفت قبلا دور انداخته اقلام در ماه آینده یک لیست که شامل دو سه ماهه کوبنده تغییرات و بیکن McDouble ساندویچ.

اگر شما راه رفتن به مک دونالد امروز شما موجب به اطلاع کاملا چند تغییرات. گذشته از این واقعیت است که بسیاری از مک دونالد مکان را قطع کرده و در صندوقداران به نفع مستقل کیوسک, شما همچنین ممکن است متوجه شوید که بعضی از آیتم های محبوب دیگر در منو است. به سختی جدید وحی مک دونالد شده است به طور پیوسته افزایش سرعت منو های آن در طول چند ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حال حاضر با بسیاری از کشور شروع به بازگشایی مک دونالد نیست دقیقا در یک عجله به آن سنتی منو. با توجه به وال استریت ژورنالدونالد مدیران متوجه شده است که این شرکت محدود منو و بهبود خدمات و تقویت حاشیه. یکی از جالب نقطه داده نشان می دهد که متوسط زمان یک مشتری مجبور شد صبر کنید در درایو-از طریق خط کاهش 25 ثانیه با منوی جدید. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک تکه بزرگ از زمان خود به خود آن را اضافه می کند تا به سرعت زمانی که شما در حال سرویس دهی صدها نفر از اتومبیل های در طول روز است.

طی تماس با خبرنگاران این هفته مک دونالد رئیس جمهور جو Erlinger گفت که این شرکت محدود منو تبدیل به یک موفقیت بزرگ و این شرکت همچنان قصد حفظ ساده منو برای مشتریان رفتن به جلو.

“محدود منو در خدمت یک هدف برای یک دوره از زمان” مک دونالد مدیر عامل کریس Kempczinski در هفته گذشته گفت: “اما ما باید همچنین توجه به آنچه که مشتریان به دنبال زمانی که آنها می آیند به یک مک دونالد و من فکر می کنم آن را برای رفتن به متفاوت بازار توسط بازار است.

“این که آیا آن می رود تمام راه را به جایی که بودیم قبل از COVID من فکر می کنم که احتمالا بعید است” Kempczinski اضافه شده است. “اما من فکر می کنم آن را به همان اندازه بعید است که ما در حال رفتن به ماندن با جریان منو.”

که گفت:, برخی, به تازگی دور انداخته آیتم های منو خواهد ساخت بازگشت به مک دونالد هر چه زودتر به جای بعد. پس از ارزیابی دقیق شرکت مدیران تصمیم به بازگرداندن هفت آیتم های منو. که در گذشته شامل سه دسر گزینه ها (از جمله وانیل مخروطی) دو سه ماهه گزینه های کوبنده و بیکن McDouble ساندویچ و چای داغ. فوق موارد را به بازگشت به منوی ما مبتنی بر مکان و زمانی در ماه جولای.

چه به خصوص جالب است که مک دونالد محبوب صبحانه گزینه خواهد بود آهسته به عقب می آیند. البته این را حس می کند با توجه به این که تقاضا برای مک دونالد صبحانه است و به احتمال زیاد بطور قابل توجهی پایین با توجه به این که بسیاری از مردم دیگر رفت و آمد به کار در صبح است.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>