‘ماتریس 4’ فیلمبرداری ممکن است دوباره شروع این تابستان پس از یک coronavirus تاخیر

  • ماتریس 4 تاریخ انتشار مارس سال 2021 هنوز هم به نظر می رسد در مسیر حداقل در حال حاضر. که به لطف این واقعیت است که فیلمبرداری در این قسط چهارم در حق رای دادن است که قطع شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس پس از تولید نقل مکان کرد و به اروپا ممکن است انتخاب کنید تا دوباره به عنوان به زودی به عنوان این تابستان.
  • ماتریس 4 بازیگران امضا کرده است که با پسوند نگه داشتن آنها را در دسترس از طریق حداقل 6 جولای.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دو ماه بعد از تولید متوقف شد با تشکر از شیوع کروناویروس, فیلمبرداری برای مدتها در انتظار قسط چهارم از ماتریس حق رای دادن ممکن است از سر این تابستان.

فیلم بازیگران است که در وقفه پس از تولید shutdown بازگشت در اواسط ماه مارس امضا کرده است هشت هفته برنامه های افزودنی است که برای نگه داشتن آنها را در دسترس و رایگان نیست به دنبال هر کار دیگر از طریق حداقل 6 جولای. انواع گزارش پسوند روز چهارشنبه و با این فرض است که آن را به معنی تولید می تواند رزومه کاری در ماه جولای و یا حتی پیش از آن. همچنین مهم است که بدانید: همانطور که در حال حاضر فیلم (غیررسمی دوبله ماتریس 4) است که هنوز هم در مسیر خود ممکن است 2021 آزادی به عنوان برادران وارنر هنوز رتبهدهی نشده است گفت: اینکه به طور موقت توقف تولید را به دست کشیدن فیلم برنامه دوره.

این فیلم در حال حاضر چند هفته ارزش فیلمبرداری در می با تشکر از تولید آغاز شده است که در سان فرانسیسکو در مه. سپس همه چیز را به برلین نقل مکان کرد در ماه مارس که در آن فیلمبرداری شد و قرار است برای انتخاب به بالا — به جز اروپا شد اوایل coronavirus کانون بنابراین همه چیز وجود دارد تقریبا به ارمغان آورد به توقف است که در آن همه چیز ایستاده اند در این فیلم از آن به بعد. کلمه مکث در تیراندازی آمد همان روز که آلمان تصمیم گرفت به مهر مرزهای خود برای نزدیک کردن پنج همسایگان اروپایی — اتریش دانمارک, فرانسه, لوکزامبورگ و سوئیس.

برادران وارنر سفارش یک وقفه فیلمبرداری پس از آوردن مشابه توقف به فیلم های دیگر آن کار شده است به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس منفجر شد به یک فاجعه جهانی است. شاه ریچاردرا که فیلمبرداری در لس آنجلس همراه با Baz Luhrmann را بدون عنوان الویس پریسلی فیلمی بود که تیراندازی در استرالیا هر دو ضربه مکث همراه با دیگر برادران وارنر تولید مثل فوق العاده جانوران 3.

پیش بینی برای ماتریس 4 فیلم ساختمان شده است برای هفته ها در حال حاضر به لطف همه چیز از طرفداران در حال حاضر هیجان زده در مورد امکان بازبینی حق رای دادن به نگاه کردن از نزدیک بسیاری از آنها را در سان فرانسیسکو در طول فیلمبرداری است که به طعنه آنها را در مورد آنچه آمده است. و فقط چند هفته پیش هماهنگ شیرین کاری برای این فیلم به یک مصاحبه است که در آن آنها وعده داده شده فن که ماتریس 4 را کاملا تحویل برای آنها. “این فوق العاده سرگرم کننده” یکی از آنها گفت. “من فکر می کنم اگر شما یک فن از سه گانه اصلی میخوای عشق این است.”

منبع تصویر: ملیندا سو گوردون/برادران وارنر/Village Roadshow/Kobal/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de