سامسونگ گوشی های هوشمند استراتژی نام تجاری و انتشار برنامه فوق العاده می تواند گیج کننده در زمان با یک دختر بسیار قابل توجه کهکشان S20 فن Edition 5G ارزش شاخص به احتمال زیاد به دنبال S10 Lite فقط در چند ماه و هیچ کلمه ای از آنچه در آينده نگر Galaxy Note 10 Lite عاقبت نشده است.

اگر توجه داشته باشید 20 Lite (و یا توجه داشته باشید 20 Fan Edition) نیست و تحقق است که ممکن است به دلیل “استاندارد” توجه داشته باشید کهکشان 20 5G است که به طور گسترده ای انتظار می رود به ایجاد یک تعداد قابل توجهی خطر انداخته و قطع برخی تعجب آور گوشه به نگه داشتن قیمت در یک سطح معقول.
البته 4G LTE-تنها توجه داشته باشید 10 Lite است که هنوز هم بسیار ارزان تر از ما خوشبینانه ترین انتظارات برای 6.7 اینچ تبصره 20 به طور معمول دلربا $550 در خرده فروشان مانند B&H Photo Video در یک گوشی نوع ساخته شده به طور خاص برای امریکا اما به طور کامل سازگار با ما اپراتورهای GSM.
مشابه نسخه 6.7 اینچی Galaxy Note 10 مطلب در حال حاضر در دسترس در آشکار ذهن دمیدن قیمت $384.99 در eBay در هاله نور و هاله سیاه رنگ. این “بین المللی” واحد با نام تجاری جدید استفاده نشده و باز نشده و سالم, ذهن شما, حمل و نقل اصلی خود مهر و موم شده و بسته بندی از یک بسیار قابل اعتماد ما بر اساس فروشنده به نام بی قیمت است. این سنگ یک 99.7 درصد نمره مثبت در زمان نوشتن این مقاله از بیش از 11,000 مشتری رتبه های جمع آوری شده در 12 ماه گذشته به تنهایی.
به عبارت دیگر شما باید مطلقا هیچ چیز به نگرانی در مورد تحویل و آگهی وضعیت قفل دستگاه در فروش اینجا که همچنین باید به کار بر روی هر دو AT&T و T-Mobile بدون دردسر. نگه داشتن در ذهن است که بر خلاف S10, مطلب, توجه داشته باشید 10 Lite هرگز به طور رسمی منتشر شد stateside اما این گوشی را طراحی و مشخصات مسلما این قرارداد جدید یک unmissable معامله با این وجود.

ما در حال صحبت کردن در مورد یک S Pen-wielding تلفن در اینجا با یک صفحه نمایش سوپر AMOLED در دو ورزشی یک محور سوراخ پانچ و تیغ نازک ناهنجاری. در ضمن کیفیت ساخت است که در مورد به عنوان حق بیمه به عنوان آنچه که ما انتظار می رود توجه داشته باشید 20 به ارائه جفت یک “glasstic” (با نام مستعار پلاستیک) با قاب آلومینیومی است. باور کنید یا نه 4500 میلی آمپر باتری در داخل Note 10 Lite بزرگتر از 4 300mah همراه مخفیگاه آنان برای توجه داشته باشید 20 اگر چه Exynos 9810 است که دقیقا در جهان قابل توجه ترین پردازنده.

در سمت روشن سه 12MP دوربین رو به عقب بسیار بزرگ برای زیر$400 بخش و همان می رود برای RAM 8GB/128GB حافظه داخلی ترکیبی از این توجه خاص 10 Lite تنظیمات در دسترس برای 385 دلار. به شدت با تخفیف گوشی حتی می آید با یک اسلات کارت حافظه microSD و جک هدفون که هر دو باید از دست رفته از تبصره 20 لیست از ویژگی های است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im