عظیم سازه های مخفی کشف شده در نزدیکی استون هنج

  • محققان کشف کرده اند یک مجموعه عظیم شفت به خاک سپرده شد در نزدیکی استون هنج.
  • باستان شناسان بر این باورند شفت به شکل یک حلقه بزرگ که ممکن است علامت گذاری به عنوان محل خاص مذهبی و یا فرهنگی در سایت.
  • شفت شد و به احتمال زیاد ساخته شده است در حدود همان زمان به عنوان استون هنج خود را.

استون هنج عظیم سنگ بنای اعتقاد بر این است که ساخته شده و مدتی بین 3000 سال قبل از میلاد تا 2000 سال قبل از میلاد است یاد از ویژگی های جنوب انگلستان. این یک جاذبه توریستی بزرگ و بلند آن سنگ هنوز هم مقدار زیادی از رمز و راز است.

در حال حاضر در حالی که کارشناسان و weirdos بحث آن است که آیا مردم باستان و یا بیگانگان که مسئول ساخت باور نکردنی بنای تاریخی دانشمندان کشف کرده اند که چیزی در این نزدیکی هست که ممکن است کمک به برگ ریزان برخی از نور در همه چیز. فقط یک مایل دورتر از محل استون هنج, محققان کشف کرده اند یک ساختار عظیم پنهان در زیر سطح زمین و کسانی که مطالعه آن هنوز در تلاش خود را به تعیین هدف بزرگتر.

به عنوان AP گزارش این کشف شده بود توسط گروهی از کارشناسان از چند دانشگاه در سراسر کشور است. ساختار خود را به عنوان متشکل از 20 یا بیشتر بزرگ شفت هیچ کوچکتر از 32 متر قطر. شفت خواهد ایستاد حدود 16 فوت قد اگر آنها در سطح و آنها را مرتب در یک دایره.

“هنگامی که این چاله شد اولین بار اشاره کرد این بود که فکر می کردند که ممکن است ویژگی های طبیعی—راه حل چالهها در گچ” وینس گفنی از دانشگاه برادفورد در بیانیه ای گفت. “اما ژئوفیزیک بررسی های دانشمندان اجازه داد تا به “پیوستن به نقطه و دیدن یک الگوی وجود دارد در مقیاس گسترده است.”

سایت کشف شده است تنها در حدود یک مایل از استون هنج در یک محل شناخته شده به عنوان Durrington دیوار. شفت شده اند سالخورده به حدود 2500 سال قبل از میلاد و محققان بر این باورند که حلقه شکل شفت چیده شده در مارس تعیین لبه های منطقه ای استفاده می شود برای مذهبی یا فرهنگی اهداف است. در حال حاضر ساختار خاص استفاده می کند معلوم نیست اما قطعا باستان و ساخته شد در حدود همان زمان به عنوان استون هنج.

بدیهی است که بسیار دشوار است برای محققان سعی کنید به آمده تا با یک دلیل که چرا آثار تاریخی ساخته شده از هزاران سال پیش. اگر شما در نظر بگیرید ما در دوران مدرن و پس از آن سریع به جلو برخی از 4500 سال آینده باستان شناسان احتمالا باید یک زمان بسیار سخت توضیح برخی از آثار تاریخی و سازه های ما از امروز برای تمام شیوه های فرهنگی-مذهبی و حتی مقاصد سرگرمی.

انگلستان به ویژه تعداد زیادی از سازه های باستان است که به نظر می رسد به زودی توضیح با استون هنج یکی از معروف ترین. یک چیزی که پرواضح است که این مکان بسیار مهم به گروه های از مردم در آن زمان و درمان آنها را با احترام و حتی هزاران سال بعد در اولویت است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de