Marvel’s Avengers جدید را آغاز کرده اند به جمع آوری

  • همه مارول در فیلم و مجموعه های تلویزیونی از جمله در فاز 4 به تعویق افتاده اند به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus بیماری همه گیر.
  • برخی از ایالات آمریکا شروع کرده اند بازگشایی اقتصاد خود را و تعجب است که انتظار می رود برای از سرگیری تولید در چندین پروژه است که متوقف شده در ماه های اخیر.
  • انواع شایعات ظاهر این هفته ارائه جزئیات در چندین طیف فاز 4 فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی است که انتظار می رود تا پایان reshoots یا عکاسی اصلی به زودی.
  • گزارش های دیگر می گویند مارول است نقش های جدید و به دنبال جوهر معاملات با استعداد های جدید برای پروژه های آینده.

رمان coronavirus از بین برد تا فیلم در سال 2020 است. مانند هر دیگر فضاهای داخلی پر جمعیت های بزرگ تئاتر در برخواهد داشت خطر قابل توجهی از COVID-19 انتقال است. به همین دلیل آنها بسته شده است برای ماه ها در سراسر جهان و به همین دلیل آن را هنوز هم خطرناک به دیدن یک فیلم در حال حاضر به عنوان جامعه خود را بازگشایی. برخی از زحمت کش رفتم جلو و با تجربه آنلاین-اولین فیلم منتشر شده از دیدن برخی از موفقیت با استراتژی است. اما هر سال 2020 فیلمهای که مهم است با تاخیر چند ماه. تاخیر صدمه دیده اند دیزنی بیشتر وقتی که می آید به آن مارول خواص آن را در میلیاردها دلار در هر سال است. چرا که همه از این فیلم به هم پیوسته هستند. این نوع داستان سرایی که آخر بازی در بیشتر صحبت در مورد فیلم های دهه اجازه می دهد دیزنی برای شکستن تمام سوابق در دفتر جعبه را. دیزنی در حال حاضر به شرط بندی که مارول راه ارائه پیچیده داستان کمک خواهد کرد که در آن خود را به فروش دیزنی+ پخش آنلاين خدمات به میلیون ها نفر از افرادی که در دام این فیلم Avengers.

همه گیر مجبور دیزنی برای به تاخیر انداختن آن بیوه سیاه والاتر و این تا به حال یک اثر آبشاری در تمام طیف فاز 4 عنوان. تمام فیلم ها تا به حال به تعویق افتاد و این نه فقط دیزنی تمایل به انتشار این فیلم ها در سینما است که باعث به تاخیر می اندازد. تولید متوقف شد برای همه طیف فاز 4 ماجراهای با بیوه سیاه بودن تنها با تکمیل پروژه تا کنون. اجتماعی فاصله اقدامات متوقف کار در تمام جدید مارول سریال تلویزیونی که باید در این سال منتشر و عکاسی اصلی نیست هنوز انجام می شود در هر یک از آنها. اما از آنجا که ایالات متحده و کشورهای دیگر شروع به بازگشایی ما در حال شنیدن بیشتر و بیشتر شایعاتی که مارول آغاز شده است دوباره مونتاژ آن قدیمی و جدید Avengers برای مرحله 4.

بیوه سیاه می آید در اوایل

اولین طیف فاز 4 فیلم باید منتشر شده در نوامبر 6, و این فیلم به احتمال زیاد به تاخیر می افتد و دوباره نسبت به عرضه در دیزنی+ اگر همه گیر بدتر می شود. اما برخی از مردم ممکن است به آن را ببینید زودتر از آن که بازیکنان NBA و خانواده های آنها خواهد شد که ماندن در دنیای والت دیزنی در حالی که بازی بازی ها در اورلاندو است.


The Eternals reshoots

The Eternals است Marvel بزرگترین غیر Avengers فیلم به ویژگی های یک گروه بازیگران از کاپیتان امریکا: جنگ داخلی. فیلم معرفی انواع جدید قهرمانان و تعداد کمی از آنها احتمالا پرش به تیم Avengers. این فیلم باید بود میله میله برای انتشار در اوایل ماه نوامبر اما تاریخ راه اندازی شد با توجه به بیوه سیاه. Reshoots ظاهرا هنوز هم مورد نیاز برای این فیلم با بازیگر سلما هایک داشتن گرفته شده به Instagram چند روز پیش اعلام کرد که او در حال کار بر روی reshoots. او نمی گویند چه فیلم او مشغول به کار بود, اما آن را تنها می تواند به Eternals.


WandaVision برای راه اندازی این سال ؟

یکی از مهمترین و به شدت مورد پیش بینی از جاذبه های فاز 4 WandaVision محدود مجموعه تلویزیونی که قرار بود در این سال منتشر شد. این معلوم نیست که آیا این مجموعه آماده خواهد شد برای یک سال 2020 والاتر اما پاپ در یک جعبه فقط تایید منحصر به فرد Scarlet Witch sky movies پاپ محصول است که خواهد شد در ماه دسامبر یا ژانویه. کالا احتمالا منتشر نمی شود بیش از حد پیش از نمایش برتر, بنابراین به عنوان به از بین بردن هر گونه اسرار. سپس دوباره دیده ایم انواع اسباب بازی موسیقی پاپ و جلوتر از مارول عناوین آنها متصل به جمله آخر بازی-محصولات مارک.

به طور جداگانه مورفی Multiverse گزارش داد که کاترین هان گفت: در طول یک مصاحبه پادکست که او امیدوار به از سرگیری فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی. بازیگر یک شخصیت مرموز در این فیلم با این گزارش اشاره کرد که او ممکن است آگاتا Harkness در نشان می دهد.


شاهین و سرباز زمستان برای سال 2020

ما در حال حاضر در مورد امکان شاهین و سرباز زمستان شروع به شلیک در ماه های آینده. مجموعه تلویزیونی باید برای اولین بار در ماه اوت ، اما بعید است که دیزنی خواهد شد و انتشار آن در زمان. پس از آن, Anthony Mackie شخصی هنرمند آرایش Latoya هندرسون نشان داد که این سری هنوز هم می تواند راه اندازی در این سال با وجود به تاخیر می اندازد. “ما در حال گرفتن یک کاپیتان امریکا در این سال را لغو نمی 2020 فقط رتبهدهی نشده است,” او گفت:.

Instagram تصویر از Anthony Mackie شخصی هنرمند آرایش Latoya Henderson.

Loki برای از سرگیری فیلمبرداری

Loki نیز بسیار پیش بینی دیزنی+ پروژه است که ما انتظار می رود برای دیدن در دیزنی+ به زودی پس از شاهین و سرباز زمستان و WandaVision. بازیگر سوفیا Dimartino به نظر می رسید نشان می دهد در رسانه های اجتماعی است که فیلمبرداری می تواند به زودی از سر گرفته. علاوه بر این Tom Hiddleston کشف شد توسط یک فن در گرجستان چند روز پیش با توجه به مورفی Multiverse.

بازیگر Tom Hiddleston بازی Loki در یک تیزر تریلر برای Loki دیزنی+ تلویزیون سری. منبع تصویر: مارول

جدید جهش و رزمندگان

مارول در حال حاضر حقوق به استفاده از تمام جهش در MCU و به واقع خود را X-Men فیلم. اما هیچ یک از فاز 4 فیلم یا سریال باید X-مردان منجر می شود. WandaVision خواهد شد از ویژگی های جهش ، واندا او برادر و فرزندان او هستند و تمام جهش که انتظار می رود به نظر می رسد در سری. اما چند دیگر جهش می تواند به معرفی در آینده فیلم و تلویزیون را نشان می دهد.

خودی دانیل Richtman می گوید مارول معرفی خواهد شد تام به زودی با طیف کیهانی بینی که جهش یافته را به یک تیم دیگر از ابرقهرمانان به MCU — جدید رزمندگان.


Hawkeye می بیند پیشرفت

Hawkeye است که فقط یک پسر با یک تعظیم و او دریافت نکرده به اندازه کافی توجه در این طیف تا کنون. فاز 4 شامل Hawkeye سری که احتمالا ما را جایگزین او در تیم Avengers. های مختلف طیف کیهانی گزارش می گوید که مارول است یک شخصیت جدید به تلویزیون سری. که اکو اگر چه ما هیچ اطلاعات دیگری در مورد آن در حال حاضر.


کاپیتان مارول 2 ممکن است یک مدیر

همان داستان که گفت: Hawkeye تولید ریخته گری جدید نقش ما به ارمغان می آورد حتی بیشتر هیجان انگیز حرکت شبیه چمچه زنی. استودیو مارول شده است صحبت کردن با Deborah Chow در مورد پروژه های متعدد. او کارگردانی قسمت از جسیکا جونز و مشت آهنین اما فرفره جدید خواهد بود بسیار بزرگتر از آن است. طیف کیهانی حدس که چو مه زمین یک پروژه مانند کاپیتان مارول 2. چو قبلا با دیزنی در بسیار موفق دیزنی+ جنگ ستارگان مجموعه تلویزیونی به Mandalorian.

تصویر هنوز هم از کاپیتان مارول فیلم. منبع تصویر: مارول

خانم مارول است

در نهایت مورفی Multiverse گزارش داد اوایل این هفته که تعجب از سر گرفته است و ریخته گری برای کامالا خان با نام مستعار خانم مارول. ما هیچ خبری در مورد خواهد شد که بازی ابرقهرمان اما مورفی می نویسد که وجود دارد تعداد زیادی از علاقه در نقش و مارول است “به وضوح در نظر گرفتن مراقبت های بزرگ برای دریافت حق.” مجموعه تلویزیونی باید فیلم برداری در Atlanta, است که در خانه از دیگر Marvel productions.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>