• MCU فاز 4 ممکن است در وقفه در طول رمان coronavirus همه گیر اما تعجب است که هنوز کار از خانه در پروژه های آینده است.
  • یک گزارش جدید گفت که کوین فیگ ملاقات John Krasinski عملا و آنها در مورد انواع پروژه های.
  • این بازیگر است که فن های مورد علاقه به بازی رید ریچاردز در آینده Fantastic Four reboot اما مارول هنوز اعلام هر چیزی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ما باید فقط یک کمی بیش از دو هفته به دور از بیوه سیاه والاتر اما رمان coronavirus اتحادش را تغییر مسیر از همه چیز و همه کس. سخت اجتماعی فاصله اقدامات مورد نیاز به حفظ کردن شماره از عفونت و جلوگیری از فروپاشی سیستم های پزشکی. این بدان معناست که هر فرم های عمومی جمع آوری توصیه نمی شود و که شامل رفتن به سینما. بنابراین بیوه سیاه به تعویق افتاده است به اوایل ماه نوامبر است.

هیچ کار بر روی دیگر پروژه های مارول یا اجتماعی به دلیل فاصله گرفتن اقدامات نیز اعمال غیر ضروری شغل. اما این بدان معنا نیست که مارول را متوقف کرده است کار بر روی طیف. یک گزارش جدید می گوید: استودیو رئیس کوین فیگ ملاقات با بازیگر که طرفداران بسیاری می خواهید به بازی بزرگ بعدی طیف ابرقهرمان.

جنون آغاز ماه پیش که شایعه گفت که در زندگی واقعی زن و شوهر دو John Krasinski و امیلی بلانت خواهد بازی مارول و ابرقهرمانان رید ریچاردز و سو طوفان (آقای فوق العاده و زن نامرئی). طرفداران دیوانه رفت در چشم انداز به خصوص با توجه به این که Krasinski گفت که او علاقه مند می شود در نقش. بازیگر رفت و در برابر کریس ایوانز برای کاپیتان امریکا, نقش, اما ما می دانیم که برنده آن نبرد.

“من دوست دارم به آن را انجام دهد” Krasinski گفت ComicBook در ماه مارس است. “من فکر می کنم به بخشی از جهان مارول شگفت انگیز خواهد بود به هر حال این واقعیت است که مردم حتی نظر من برای این سطح از بخشی شگفت انگیز خواهد بود. من واقعا تا به حال هیچ مکالمات و یا نمی دانم هر چیزی که اتفاق می افتد با آن است. من انتظار کوین اطلاعیه ها از چه جهنم اتفاق می افتد که به همان اندازه که شما هستند.”

سریع به جلو به امروز و حرفهایها در سراسر جهان می گوید که مارول مصرف شده است جلسات مجازی با بازیگران و نویسندگان و مدیران بیش از چند هفته گذشته از جمله John Krasinski. Krasinski و فیگ ظاهرا مورد بحث بسیاری از پروژه ها در طول جلسه. این اولین بار است که این دو باید “به طور رسمی” ملاقات کرد اما این بازیگر است که در مذاکرات برای هر طیف پروژه.

حرفهایها در سراسر جهان را توماس Polito که گزارش شده در مذاکرات گفت: چند روز پیش که جوان Avengers در ساخت در مارول. او حدس که Krasinski ممکن است چشم یا برای جدید Avengers فیلم یا یک مجموعه تلویزیونی که در آن او مناسب خواهد بود و هم به عنوان یک کارگردان و بازیگر. Polito همچنین این باورند که Krasinski می تواند بازی Kang.

اما Fantastic Four نیز امکان و این چیزی است که طرفداران به نظر می رسد بیشتر علاقه مند. اینترنت در حال حاضر در واکنش به این گزارش با رید ریچاردز روند پس از شایعات مطرح است.

Hilariously به اندازه کافی Krasinski ارائه Fantastic Four تیزر در یوتیوب جدید نشان می دهد برخی از خبر خوب. قسمت سوم که عرضه در روز یکشنبه شامل اشاره آشکار به مارول اولین خانواده است. “وجود دارد که این چهار paneler که من به درک آن را به عنوان نزدیک ترین من همیشه به بازی یک قهرمان کتاب های کمیک” این بازیگر گفت: با اشاره به چهار پانل های طنز دیده می شود, در این تصویر در بالای این مقاله است. صبر کنید, چگونه است که خبر خوبی در مورد خبر خوب ؟ ما باید صبر کنید برای پیدا کردن.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de