مارول خودی teases دیوانه MCU برای اولین Deadpool

  • Deadpool 3 یکی از مارول فیلم که طرفداران در حال مرگ — تنها مشکل این است که آن هنوز اعلام شده است.
  • Deadpool را مجبور به انتقال از فاکس به این طیف در حال حاضر که دیزنی صاحب شخصیت و روشن نیست که چگونه از آن اتفاق می افتد.
  • خودی شناخته شده به نشت مارول را طرح می گوید: Ryan Reynolds تا به حال یک ایده برای فیلم Michael Bay است که ظاهرا در مذاکرات مستقیم فیلم است.

دیزنی تصمیم برای به دست آوردن فاکس پرداخت خواهد شد زمان بزرگ در سال های آینده به خصوص وقتی که می آید به مارول سینمایی جهان است. دیزنی به دست آمده حقوق به ابرقهرمانان مارول که در دسترس نیست به استودیو مارول و ما در حال حاضر می دانیم چهار فوق العاده X-Men و Deadpool را پیدا کردن راه خود را به این طیف در سال های آینده. ما در عین حال برای دریافت واقعی فیلم برای هر یک از این خواص اما فاز 4 راه اندازی خواهد شد حداقل چند فیلم جدید.

دیزنی در حال حاضر تایید کرد که Deadpool خواهد شد تا حد زیادی بدون تغییر زیر روباه خرید بنحوی که فوق العاده چهار و X-Men را بوت شود. حقیقت گفته شود, واقعا وجود دارد هیچ جایی برای شرجی و X-Men و در اواخر MCU و فاکس جدید ترین عکس چهار بهتر است به فراموشی سپرده شود. این Deadpool حق رای دادن است که چیز دیگری به طور کامل با توجه به آن موفقیت بزرگ و آن را به آسانی می توان به مناسب مارول نیاز برای طیف. این معلوم نیست که Deadpool 3 واقع خواهد شد منتشر شد اما شنیده ایم مقدار زیادی از rumblings در مورد این موضوع در ماه های اخیر. آخرین نشت می آید از قابل توجه مارول leaker که طعنه یک برنامه به طور بالقوه دیوانه برای اولین Deadpool در طیف.

با توجه به آنچه روباه را با Deadpool روشن است که مارول برای تنظیم این شخصیت کمی برای MCU. که به می گویند که در حالی که دیزنی Deadpool خواهد ماند درست به این مفهوم است که رایان رینولدز و تیم خود را برای ایجاد فاکس آن را بعید است برای Deadpool 3 به عاقبت در سری فاکس. در واقع کل مفهوم قسمت سوم در حق رای دادن لزوما ممکن است دقیق است.

من می خواهم مبادرت به حدس می زنم که هر آنچه که اتفاق افتاده در Deadpool 1 و Deadpool 2 تعلق ندارد در مارول اصلی جدول زمانی. اول از همه پذیرش Deadpool تاریخچه مفهوم را میرسانند فاکس X-Men وجود داشته باشد در این طیف به عنوان آنها هستند. دوم, Deadpool, امکانات سفر در زمان خاص خود را دارد که نمی دقیقا همان نوع سفر در زمان که مارول است که با استفاده از این طیف به عنوان دقیق در آخر بازی.

در حالی که ما هیچ ایده چگونه آن را همه رفتن پایین leaker که می رود به نام راجر Wardell ارائه می کند یک ایده است. “Deadpool kills فاکس Marvel Universe یکی از ایده های تن به تن توسط رینولدز در سال 2019,” خودی ” در توییتر در اوایل این هفته. ایده این صدا ممکن است دور از ذهن اما در واقع وجود دارد یک سری کمیک در مورد آن.

Wardell است مارول leaker نشان داد که کلید Endgame طرح اخلال گران هفته قبل از اکران. همه آنها معلوم می شود دقیق است. از آن پس او ظاهر شده است تا به صورت دوره ای در توییتر به پست مارول خیلی چیزهای در کوتاه پس از آن ناپدید می شوند برای هفته ها یا حتی ماه ها در یک زمان.

در صدای جیر جیر بالا Wardell همچنین گفت که مایکل بای است که در مذاکرات مستقیم فیلم. خلیج هیچ غریبه ای به این نوع خاص از فیلم ، او کارگردانی مقدار زیادی از ترانسفورماتور و او اجرایی تولید شده اخیر Teenage Mutant Ninja فیلم. این کارگردان همچنین با در 6 زیرزمینی اقدام تلنگر برای Netflix بکشد که ستاره دار هیچ یک دیگر از رایان رینولدز.

هیچ یک از این تضمین می کند که خلیج می توان به اغوا به این طیف برای Deadpool حق رای دادن. و Wardell ممکن است سابقه خوبی, اما مقدار زیادی از نشت هنوز به تابه. در یک صدای جیر جیر در مارس 2019, Wardell زدوده ادعا می کند که Deadpool را در ظاهر مرد عنکبوتی 3. حدود یک سال بعد Wardell گفت: تعجب است با توجه به استفاده از Deadpool برای مختصر cameos در دیگر طیف پروژه پس از Deadpool 3.

تیم میلر کارگردانی اولین فیلم Deadpool و دیوید لیچ گروگان عاقبت. رینولدز تایید کرد در ماه دسامبر است که: “کل تیم” در حال کار بر روی Deadpool 3اما گزارش ها در زمان روشن ساخته است که نه میلر و نه لیچ به احتمال زیاد متصل به پروژه. رینولدز طعنه Deadpool 3 در موارد دیگر و به تازگی تایید کرد مذاکرات با مارول استودیو.

مارول آماده نیست و برای تایید هر چیزی در این نقطه و رمان coronavirus همه گیر قطعا قرار نیست هر گونه فشار بر فیگ & Co. را به هر گونه اطلاعیه ها. Rob Liefeld گفت: چند هفته پیش که Deadpool 3 ممکن است اتفاق می افتد در هر زمان به زودی. خالق Deadpool باعث حدس و گمان است که او ممکن است درگیر در پروژه و به همین دلیل او را غافل از مارول را در نظر دارد.

به هر صورت داشتن Deadpool کشتن روباه Marvel Universe کند که برخی از درخواست تجدید نظر به آن بدون در نظر گرفتن که به پایان می رسد تا کارگردانی این پروژه است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>