مارول خودی می گوید: محبوب ترین فیلم X-Men قهرمان ملحق خواهد شد Avengers

  • آینده طیف فاز 4 مارول فیلم را شامل نمی شود هر گونه مستقل X-Men و یا فوق العاده چهار فیلم حتی اگر آنها که شخصیت های دیزنی در حال حاضر کنترل زیر فاکس کسب.
  • اما یک leaker ادعا می کند که یکی از محبوب ترین جهش معرفی خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان پلنگ سیاه 2که قرار است در اوایل ممکن است 2022.
  • محبوب X-Men و Avengers عضو تیم خواهد شد ظاهرا یک دست کت و شلوار ساخته شده از یک نوع متفاوت از vibranium و آن را Shuri خواهد شد که ساخت آن است.

مارول سینمایی جهان است در مورد به هیجان انگیز تر از همیشه به عنوان به زودی به عنوان رمان coronavirus مجوز. همه چیز با تاخیر در حال حاضر که به معنی خطر ناک Avengers تحولات ما ولع مصرف شده است باید صبر کنید. همه گیر مجبور دیزنی برای به تعویق انداختن همه طیف فاز 4 فیلم توسط چندین ماه. اولین مارول تلویزیون را نشان می دهد که باید آمار دیزنی+ این سال ممکن است هنوز راه اندازی تقریبا با توجه به طرح با فرض تولید می تواند از سر کار به زودی. سریعتر ما را از طریق فاز 4 سریعتر ما به بهترین قطعات.

است که می گویند فاز 4 خواهد بود هر کمتر سرگرم کننده تر از قبل. اما این مرحله از مارول ماجراهای به عنوان سکوی پرشی برای آینده اصلی داستان که امیدوارم در پایان با یک Avengers فیلم به عنوان حماسه به عنوان Endgame. این یک مرحله بازسازی به معنای معرفی جدید شرور و قهرمانان جدید از جمله جایگزین برای آنهایی که فوت یا بازنشسته. فاز 4 نیز راه اندازی خواهد شد داستان جدید است که اجازه می دهد مارول برای اضافه کردن شخصیت های آن به دست آمده از فاکس به طیف مخلوط. جهش و چهار فوق العاده خواهد بود بوت برای طیف در حالی که Deadpool را اقتباس برای مارول جهان نیز هست. ما هیچ ایده چگونه مارول آن را انجام دهد, اما آن را کاملا روشن است که فاز 4 استفاده خواهد شد برای آماده سازی ما برای ورود این شخصیت های جدید. و X-Men و عضو شما بیشتر می خواهید برای پیوستن به Avengers ممکن است اولین بازی خود را زودتر از آنچه ما فکر.

ما تا به حال جهش در Avengers برای سال در حال حاضر. در واقع یک جهش است که در حال حاضر قوی ترین Avenger هر کوین فیگ. که واندا ، ما فقط نمی شده است با اشاره به او که در راه است. برادر او نیز به طور خلاصه شوالیه یک Avengers در سن Ultronاست که جایی که او جان سپردند. این درست است که هیچ کس با اشاره به این افراد به عنوان جهش نه مارول قادر به معرفی مفهوم X-Men و در نهایت حماسه.

جیوه ممکن است در WandaVisionو واندا و چشم انداز خیالی کودکان و نوجوانان در حال جهش بیش از حد. مارول همچنین می توانید پیدا کردن یک راه برای قرار دادن Deadpool جایی در فاز 4 در انتظار Deadpool 3 فیلم است.

اما X-Men و عضو تیم طرفداران بسیاری می خواهید برای دیدن پیوستن the Avengers انواع پستانداران گوشتخوار دله. او به راحتی یکی از برجسته ترین X-Men و او نیز اتفاق می افتد به عنوان یک عضو از Avengers در کمیک. داشتن حقوق به انواع پستانداران گوشتخوار دله و اضافه شدن او به طیف خواهد بود اشتباه بزرگ و مارول به احتمال زیاد نمی خواهید به تصویب فرصتی برای دوباره اختراع لوگان.

برجسته اما مرموز طیف leaker که پست اطلاعات در توییتر ادعا کرد چند روز پیش که مرد عنکبوتی خواهد شد که آینده ای روشن در این طیف به عنوان دیزنی و سونی را جوهر یک همکاری جدید. در همان زمان او نوشته شده کوتاه اما بالقوه آشکار پیام در مورد انواع پستانداران گوشتخوار دله. “طیف است راه بیشتر مکان خطرناک برای انواع پستانداران گوشتخوار دله از شما ممکن است فکر می کنم. لوگان خود را دریافت می کند مبارزه با nanosuit با تشکر Shuri و قطب جنوب Vibranium,” راجر Wardell گفت.

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات برای باز کردن در که صدای جیر جیر. اول از همه نشان دهنده آن است که انواع پستانداران گوشتخوار دله می تواند ظاهر را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 6th, 2022, وقتی پلنگ سیاه 2 قرار است منتشر شود اگر آن را با تاخیر توسط coronavirus بیماری همه گیر. فرض کنید Shuri را ندارد ظاهر در جای دیگر ، پلنگ سیاه 2 اولین فیلم مارول تایید فراتر از طیف فاز 4 فهرستی بنابراین ما همیشه فرض بر آن خواهد بود بخشی از فاز 5.

Wardell همچنین نشان می دهد که Shuri است در آینده در طیف چیزی که ما همیشه مشکوک برای T’Challa هوشمند ،

همچنین جالب است این واقعیت است که Shuri را به یک نانو کت و شلوار برای انواع پستانداران گوشتخوار دله. به که اتفاق می افتد, انواع پستانداران گوشتخوار دله خواهد که به یک بازیکن کلیدی در این طرح بزرگ از چیزهایی است. این معلوم نیست که آیا پنجه های خود را خواهد بود ساخته شده از adamantium یا نه. اما vibranium کت و شلوار باید در مفید آمده است.

در نهایت Wardell به طور خاص ذکر نوع vibranium که Shuri استفاده خواهد کرد و این نوع قطب جنوب. که در آن سرزمین وحشی واقع شده است و که در آن X-مردان ممکن است سرچشمه در Avengers با توجه به قبلی نشت.

Wardell بود leaker که ارائه دقیق Endgame جزئیات این طرح قبل از این فیلم برای اولین بار پس او به وضوح به حال دسترسی به منابع در داخل. که گفت: هیچ تضمینی وجود ندارد که هر یک از های اخیر پیش بینی خواهد آمد درست است. مارول تا به مقدار زیادی از زمان برای تغییر چیزهایی که در اطراف و اجازه دهید فراموش نکنید که COVID-19 pandemic هنوز هم می تواند خراب کردن انتشار و تولید جدول زمانی.


شرکت کنندگان ایستاده در خط برای استودیو مارول تجربه در طول D23 Expo در مرکز کنوانسیون در آناهایم, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا, 23 مرداد 2019. منبع تصویر: ADAM S دیویس/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im