مارول خودی می گوید Deadpool ممکن است شروع به ساخت cameos در طیف

  • تعجب خودی که خراب چندین رویدادهای مهم در Avengers: Endgame ادعا Deadpool باید به طور منظم تکه در این طیف پس از Deadpool 3.
  • جدید Deadpool movie نشده است رسما اعلام کرد اما رایان رینولدز خطاب آن به طور جدی تر از قبل در مصاحبه اخیر است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چند دولت ها در سراسر جهان در حال حاضر به دنبال استراتژی است که اجازه خواهد داد که آنها را به آرامی باز اقتصاد خود را, اما زندگی نمی بازگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی. رمان coronavirus است که هنوز هم یک تهدید عمده و شیوع بیماری هنوز هم ممکن است. ما لازم نیست دارو است که می تواند به کاهش خطر مرگ و میر قابل توجهی ما دور از گله مصونیت و واکسن احتمالا حتی نمی خواهد آماده برای استفاده تا اواخر سال 2020 است.

این بدان معناست که ما باید به عمل اجتماعی فاصله در ماه های آینده و سال تا خطر ابتلا به COVID-19 بیماری به طور قابل توجهی کاهش یافته است. در حالی که ما منتظر اقتصاد به باز کردن از جمله سرگرمی های کسب و کار ما بیشتر هیجان انگیز شایعات برای یک دسته خاص از علاقمندان به سینما.

مارول طرفداران خواهد بود خوشحال به شنیدن این که نه تنها رایان رینولدز تقریبا آماده به صحبت علنی در مورد Deadpool 3اما یک خودی می گوید که Deadpool ممکن است تبدیل به یک محدوده زمانی معین ثابت از طیف در آینده است.

دیزنی به تعویق افتاد و همه از آن طیف فاز 4 فیلم با توجه به این رمان coronavirus. بیوه سیاه شد و قرار است به اکران در می 1st, اما آن را در حال حاضر برنامه ریزی برای ضربه زدن تئاتر در نوامبر 6th. Eternals شده است تحت فشار قرار دادند به اوایل سال آینده. شش فیلم دیگر حتی نمی شده است به پایان رسید و در عین حال به عنوان تولید متوقف شد در تمام طیف پروژه های هفته پیش. Deadpool 3 نیست و بخشی از فاز 4 و از آن جالب خواهد بود تا ببینید که آیا مارول تصمیم به استفاده از این شخصیت در هر یک از فیلم های آینده. شده است وجود دارد برخی از بحث در مورد امکان Deadpool cameos, اما هیچ چیز تایید شده است.

که متوقف نشده رینولدز از هیجان زده شدن در مورد آوردن Deadpool به طیف.

“اوه من واقعا نمی دانم” رینولدز گفت که مجله فیلم که در مطبوعات به صورت رایگان مرد. “این فقط همه جدید که با آن که بیش از مارول در حال حاضر و شما می دانید بدانند فهم و outs تا آنجا که من می توانید از جایی که من نشسته. ما را ببینید.”

“من احساس می کنم مثل یک خودی در همه” بازیگر گفت: با اشاره به این واقعیت است که مارول در حال حاضر صاحب حقوق به Deadpool. “من فکر می کنم پس از من صمیمی تر با آن – اگر ما به یک Deadpool 3… اگر و یا هنگامی که ما به یک Deadpool 3من احتمالا یک دیدگاه بهتر در آن است. اما من از طرفداران بزرگ از مارول و چگونه آنها را به فیلم. بنابراین زمانی که دیزنی خریداری Fox, من فقط دیدم که به عنوان یک چیز خوب است. Deadpool امیدوارم که مجاز به بازی در گودال ماسهبازی من فکر می کنم فقط یک پیروزی برای همه درگیر. اما ما قطعا می خواهید را ببینید.”

رینولدز به طعنه Deadpool 3 در رسانه های اجتماعی قبل از. اخیرا او تایید کرد پس از ملاقات با تعجب مدیران به بحث Deadpool. دیزنی همچنین تایید کرد که حق رای دادن را نمی توان تغییر برای MCU. نسبتا مارول را راه اندازی مجدد دیگر روباه خواص از جهان آگهی متنی از جمله چهار فوق العاده و X-مردان است.

Deadpool 3 نمی رسند زودتر از فاز 5 که بدان معنی است که ما در حال انتظار حداقل تا سال 2022 بسته مداوم بحران بهداشتی و چگونه این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار دیزنی قصد دارد. اما یک خودی که ارائه مقدار زیادی از Endgame جزئیات به خوبی قبل از این فیلم راه اندازی شده است با افشاگری در مورد این برنامه.

شما ممکن است به یاد داشته باشید نام راجر Wardell — مرموز کاربر توییتر که به اشتراک گذاری مارول با اخلال گران نظم تنها به پس از آن ناپدید می شوند برای مدت طولانی از زمان. او ساخته شده یک حساب جدید به تازگی که در آن او شده است ارسال جزئیات جدید در مورد طیف. چند روز پیش او به اشتراک گذاشته شده این اطلاعات جالب:

به گفته وی مارول برنامه های کوتاه cameos برای Deadpool در این طیف پس از انتشار Deadpool 3. در صورتی که دقیق و ممکن است ما را به صبر در حالی که برای دیدن هر یک از آنها. اما پس از قسط سوم در مجموعه ای بازدید Deadpool می تواند تبدیل به طور منظم بخشی از طیف. که یک مفهوم جذاب و می تواند به جای استن لی cameos. جالب Wardell نیز اشاره لی در توییت کرد و گفت که او همچنان به نشان می دهد تا در یک “پیچیده تر و ظریف شیوه است.” این معلوم نیست که این به چه معناست, با این حال.

منبع تصویر: روباه

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de