مارشال انتشار یک نام تجاری جدید بلندگوی بلوتوث آن ارزان ترین و در عین حال

مارشال یکی از محبوب ترین برندها در صنعت موسیقی. اگر شما تا کنون دیده ام یک کنسرت راک شما نمی تواند از دست رفته عظیم سخنرانان با یاد مارشال آرم روی صحنه است.

بر خلاف برخی از کشاکش شرکت هایی که در حال آهسته به آغوش تغییر مارشال با موفقیت شاخه به برآوردن نیازهای امروزی audiophile. که این روز به معنی جریان موسیقی را از تلفن خود را اغلب به یک بلندگوی بلوتوث.

مارشال در حال حاضر بسیار گسترده صف از بلندگوهای بلوتوث و در حال حاضر آن را با اضافه کردن یک عضو دیگر آن است. جدید مارشال Emberton بهبود است در دو جنبه مهم است که اغلب نگه داشتن کاربران از این نام تجاری: قیمت و قابل حمل است.

در حال حاضر مارشال, تا به حال چند بلندگوهای قابل حمل در حال حاضر, اما حتی کوچکترین از دسته های Stockwell دوم نیست به اندازه کافی کوچک معمولی به کیسه خود را لغزش و حمل در اطراف. اگر چه هنوز هم در بزرگ سمت Emberton است به طور قابل توجهی کوچکتر و وزن آن تنها حدود 1.5 پوند است.

نگران نباشید اگر چه بوده است وجود دارد هیچ فداکاری وقتی که می آید به طراحی. این Emberton هنوز مارشال آرم و مش فلزی در جلو به آن است که نگاه امضای طرفداران این برند را به دنبال خواهد شد.

وقتی که می آید به صدا Emberton شما را نا امید نیست. آن را ارائه می دهد کامل و غنی 360 درجه صدا به لطف مش در پشت و بهتر است شما اعتقاد دارم که آن را با صدای بلند.

مارشال ساخته شده است Emberton به شما به دنبال در همه جا بدون توجه به شرایط. این یک IPX7 امتیاز که بدان معنی است که حتی اگر آن را طول می کشد یک شیب در استخر خود را به این مسئله نیست. عمر باتری بسیار خوب است و همچنین دارای بیش از 20 ساعت از پخش و پشتیبانی از شارژ سریع از طریق USB Type-C به شما 5 ساعت موسیقی تنها پس از 20 دقیقه شارژ. که یکی از ویژگی های شما را در بسیاری از سخنرانان.

یکی از ویژگی های شما را در بسیاری از سخنرانان اما Emberton فاقد توانایی برای برقراری تماس از طریق آن. هیچ میکروفون آن نیز به معنی هیچ دستیار صوتی پشتیبانی می کند. این است که یک معامله بزرگ است ؟ بستگی به نوع کاربری شما دارد اما ما در نظر نمی آن را از دست دادن بزرگ.

در حال حاضر برای قیمت. مارشال Emberton هزینه 150 دلار است که 20 دلار زیر قیمت Stockwell دوم ساخت آن ارزان ترین مارشال بلندگوی بلوتوث تا کنون. و در حالی که هنوز هم به دور از ارزان مارشال حق بیمه با نام تجاری و 150 دلار است که هنوز هم کمتر از یک جفت از AirPods.

به طور کلی Emberton است علاوه بر بزرگ به مارشال طیف وسیعی از بلندگوهای بلوتوث و احتمال تبدیل شدن به بهترین آن فروش یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>