مریخ نقاط زمین از فاصله

  • ناسا کاوشگر کنجکاوی در زمان یک عکس از آسمان شب و موفق به نقطه هر دو زمین و زهره.
  • کنجکاوی پیری است اما هنوز رفتن قوی و همچنان به اکتشافات جدید در مریخ.
  • پشتکار rover خواهد رسید در مریخ تا سال 2021.

ناسا مریخ کاوشگر کنجکاوی تحویل برخی از تصاویر زرق و برق دار از سیاره سرخ. آن را به عقب فرستاده بسیاری از عکس ها و پس از آن وارد در مریخ در سال 2012 از جمله یک دسته واقعا عالی selfies. مریخ نورد نیست و اغلب به صرف زمان خود را در آسمان به دنبال, اما آن را به تازگی درست است که هدف آن قدرتمند Mastcam لنز در مریخ آسمان شب است.

در زمین ما به یک درمان nighly بوم است که به ندرت تغییر میکند. دیگر سیارات متفاوتی از هستی و کنجکاوی قادر به نقطه چیزی است که در آن نمایی از آسمان که بدون تلسکوپ روی زمین تا کنون کشف: زمین خود را.

این الحاق تصویر بالا در کنار دوست داشتنی کمی کنجکاوی selfie شد جامعی در 5 ژوئن این سال است. آن را سخت برای دیدن ویژگی های است که ناسا در تلاش است به برجسته اما در محافل کوچک شما می توانید نقطه ضعف تب و تاب بودن از هر دو زمین و زهره. ناسا توضیح می دهد:

کنجکاوی با هدف آن دکل دوربین و یا Mastcam در آسمانها حدود 75 دقیقه پس از غروب آفتاب در تاریخ 5 ژوئن 2020 2,784 هفتم روز مریخ یا سل از ماموریت. دو تصویر گرگ و میش چشم انداز نشان می دهد زمین در یک قاب و زهره در دیگر. هر دو سیاره به نظر می رسد که صرف مشخص از نور با توجه به ترکیبی از راه دور و گرد و غبار در هوا; آنها به طور معمول نگاه مانند ستاره روشن.

کنجکاوی تیم علمی تصمیم به هدایت ربات دوربین skyward به منظور “سنجش گرگ و میش روشنایی.” مریخ می رود از طریق سالانه چرخه که در آن گرد و غبار است لگد در مقادیر بزرگ ایجاد ابهام در اطراف این سیاره اما همچنین ساخت آن را بیشتر قابل رویت در هنگام مشاهده آن را از دور به لطف افزایش در مقدار نور خورشید را منعکس میکند.

“حتی نسبتا روشن ستاره ها قابل رویت نیست در زمانی که این تصویر از زهره گرفته شد” مارک Lemmon Mastcam co-محقق در بیانیه ای گفت. “زمین نیز روشن گرگ و میش پس از برخی از بزرگ فوران های آتشفشانی.”

آن را در سال 2018 هنگامی که یک طوفان گرد و غبار بلعیده کل کل سیاره. پس از آن متراکم است که آن را مانع از پیری مریخ مریخ نورد فرصت از دریافت نور خورشید مورد نیاز برای زنده ماندن و شارژ خود باتری. ربات وارد شده به یک قدرت کم حالت خواب زمستانی و ناسا امیدوار بود که این امر پی به عقب تا زمانی که گرد و غبار پاک.

متاسفانه این اتفاق نمی افتد و پس از ماه و ماه از ارسال سیگنال به رور و دریافت تنها سکوت در بازگشت ناسا مجبور شد به جلو و پلاگین در ماموریت و اعلام فرصت رسما مرده است.

کنجکاوی تنها (زندگی) ناسا مریخ نورد در حال حاضر بر روی این سیاره را تغییر خواهد کرد که در اوایل سال 2021 هنگامی که ناسا را به مریخ در 2020 ماموریت و پشتکار رور رسیدن به این سیاره است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im