بسیاری از T-Mobile به کاربران نمی تواند برقراری تماس یا ارسال متون به دلیل مسیریابی موضوع

  • Verizon, T-Mobile و Sprint کاربران در سراسر ایالات متحده در حال نهفته اتصال به شبکه موضوع است.
  • بسیاری از کاربران می گویند آنها نمی تواند ایجاد و یا دریافت تماس.
  • دیگر کاربران نشان می دهد که آنها قادر به ارسال و یا دریافت پیام های متنی.

به روز شده: با توجه به یک شبکه مشکل است که بعدها نشان داد به یک مسئله مسیریابی T-کاربران تلفن همراه در سراسر ایالات متحده گزارش داد که آنها قادر به ایجاد و یا دریافت تماس های تلفنی. این موضوع نیز تأثیر یک زیر مجموعه از کاربران با حداکثر سرعت دویدن نیز هست. علاوه بر این, برخی از کاربران نشان می دهد که آنها قادر به ارسال پیام های متنی. از آنچه که ما می تواند جمع آوری تا کنون داده نمی شود نهفته به همان درجه.

با توجه به گزارش های بیشتر از ایالات متحده است که توسط نهفته تا حدودی عجیب و غریب, قطع برق. مناطق سخت ترین ضربه به نظر می رسد تگزاس جنوب کالیفرنیا و منطقه سه جانبه دولت.

با توجه به DownDetectorمشکلات آغاز شده و در حدود ظهر و تنها شدت یافته بیش از چند ساعت بعد. با توجه به T-Mobile به طور خاص DownDetector رله که 52 درصد از مسائل گزارش شده شامل هیچ سیگنال. 19 درصد از مسائل گزارش شده در ضمن شامل هیچ دسترسی به اینترنت تلفن همراه.

در حالی که گزارش اولیه پیشنهاد کرد که Verizon نیز ضربه با یک قطع است که به نظر نمی رسد که در این مورد. صحبت کردن در مورد این موضوع یک Verizon سخنگوی ارائه شده ما با این بیانیه به شرح زیر:

ما در حال آگاه باشید که یکی دیگر از حامل است که با داشتن شبکه مسائل. تماس به و از که حامل ممکن است یک پیام خطا.

کاربران توییتر که خود را به نام مربوطه حامل برای دیدن چه مشکل شد و گفته شد که مهندسین در حال حاضر به دنبال این موضوع است.

T-Mobile CTO نویل ری توییتی زیر مدتی پیش:

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>