انسان در می یابد پنهان ‘horror house’ در اتاق زیر شیروانی

  • یک مرد در ق نشان می دهد که او در بر داشت یک کل خانه پنهان شده در خود را بسیار خود را در اتاق زیر شیروانی.
  • ساختمان استفاده می شود یک کسب و کار و صاحبان ممکن است طبقه بالا زندگی می کردند قبل از آن تبدیل شد برای دیگر استفاده کنید.
  • مالک فعلی می گوید او ممکن است تبدیل به یک “انسان غار” اما در عین حال آن را نمی تواند هر creepier.

در حال حرکت به یک خانه بزرگتر است که همیشه یک ماجراجویی است. شما پیدا کردن چیزهایی که شما هرگز نمی دانستند و حتی پس از سالها زندگی در یک محل, شما هنوز هم می تواند در سراسر تلو تلو خوردن چیزهایی که پنهان شده است در چشم ساده برای دهه ها و یا حتی طولانی تر است. به طور معمول آن را دنیوی مواردی است که ساکنان قبلی پشت سر گذاشت اما گاهی اوقات آن را به چیزی کمی بیشتر شدید.

یک کاربر Reddit به نام CatchingWindows به تازگی نصب شده خود را تجربه و کشف گنجینه های پنهان در خانه خود را, اما آن را یک راز گنجه زیر پله یا یک کیسه لوازم شخصی از پول نقد تحت floorboards. هیچ Redditor در واقع در کل یک خانه در داخل خانه اش و او عکس آن را اثبات کند.

CatchingWindows می گوید که او ساخته شده کشف و پس از خزنده خود را به اتاق زیر شیروانی و لکه بینی چه شبیه مقابل یک خانه کوچک. آن را به عنوان معلوم است که دقیقا همان چیزی است که این ساختار عجیب و غریب به نظر می رسد. عکس های آشکار بیرونی مینی-صفحه اصلی, کامل با درب جلو چندین اتاق های داخلی و حتی حمام با سینک و توالت هنوز ایستاده در میان پوست کندن کاغذ دیواری و عایق.

بزرگتر ساختمان که در آن این کوچک خانه پیدا شد یک بار یک کسب و کار جدید خود را مالک توضیح می دهد. به نظر می رسد که در حالی که کسب و کار باز شد, صاحبان زندگی در خانه های کوچک طبقه بالا اما پس از آن تبدیل شد برای دیگر کاربردها اتاق زیر شیروانی قطع شد از بقیه از خانه و از چپ به پوسیدگی.

“این یک فروشگاه که در آن صاحبان طبقه بالا زندگی می کردند” مرد توضیح می دهد. “من باور دارم کسی به من گفت این بود که کارل بازار است. اما آن را تبدیل به یک کلیسا من حدس می زنم کلیسا صاحبان نمی خواهید به زحمت با ضربه زدن آن را به طوری که آنها فقط ساخته شده در اطراف آن است.”

در حال حاضر آن است که یک محل اقامت خصوصی خانه در اتاق زیر شیروانی نمی توانید مقدار استفاده هر حال اما معلوم نیست چه CatchingWindows در حال رفتن به انجام با تازه کشف شده خود را از دست بدهد. او اشاره — شاید در شوخی — که او می تواند تبدیل کوچک به یک “انسان غار” از انواع, اما به نظر می رسد از آن است که می تواند به یاد ماندنی بازسازی تلاش است.

در هر صورت این آلبوم از تصاویر است که قطعا ارزش یک نگاه. این هر دو فوق العاده سرد و کاملا وحشت زده همه در همان زمان, اما آن را کمی شسته و رفته یادآوری است که اگر شما زندگی می کنند در یک ساختمان ممکن است چیزهایی پنهان که در آن شما حداقل انتظار آنها است. شما احتمالا نمی خواهد پیدا کردن کل یک خانه, اما ارزش آن ممکن است مجبور باشید کمی.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de