دو نمایش سرفیس اواز یا موسیقی دو نفری است که انتظار می رود رونمایی از مدتی این ماه است. در حالی که مایکروسافت می خواستم به معرفی گوشی قبل از سامسونگ می سازد Galaxy Z برابر 2 رسمی در آگوست 5th, محرومیت یک رونمایی پیش از این روز شنبه, مایکروسافت, رویاهای نمی خواهد آمد درست است. سطح Duo مجهز به یک جفت از 5.6 اینچ AMOLED صفحه نمایش با 1350 x 1800 قطعنامه. انقلابی 360 درجه لولا متصل به دو صفحه نمایش; در 180 درجه زاویه صفحه نمایش ایجاد یک 8.3 اینچی با فوق لولا در وسط.
مجهز به Snapdragon 855 پلت فرم تلفن همراه و زوج با 6GB حافظه سطح دو را ذخیره سازی پیکربندی گزینه های 64GB 128GB و 256GB. یک 11MP دوربین دو برابر به عنوان دوربین اصلی و جلوی selfie اهمیت. یک 3460mAh باتری گنجانده شده است و 10 اندروید از پیش نصب شده است. چند هفته پس از راه اندازی سطح دو خواهد بود به روز رسانی به آندروید 11.
برخی از مردم آنقدر مشتاق به گرفتن دست خود را در سطح دو برای دیدن آنچه که این دستگاه ممکن است احساس در دست است. یک کاربر توییتر شناخته شده به عنوان یوشع پسر نون (از طریق MSPoweruser) گرم 3D پرینتر و چاپ یک نسخه از سطح اواز یا موسیقی دو نفری. اولین بار او به چاپ دو صفحه نمایش و ارتباط آنها را با بسته بندی نوار. البته این دستگاه کار نمی کند پس از آن را شامل نمی شود هر یک از قطعات الکترونیکی داخلی خواهد بود که نیاز به فکس اجرا شود.

بلند پروازانه همکار جاشوا خود را به روز رسانی سطح دو با “ناخواسته پیش فرض رنگ است.” او ایجاد 3D لولا با استفاده از یک رزین پرینتر برای قطعات کوچک است. صحبت از لولا او پرسیدم و من فقط می خواهم به این نکته اشاره مکانیکی مارول که واقعی لولا در حال رفتن به. آنها نیاز به انتقال داده ها و قدرت خود را از یک سمت به سمت و آنها نیاز به یک کشش سیستم همگام سازی لولا و نگه داشتن آن را از flopping باز/بسته…”
سطح اواز یا موسیقی دو نفری را نمی خواهد آمد با 5G حداقل نه تکرار برای اولین بار از تلفن. مایکروسافت این است که موقعیت دستگاه را به عنوان یک ابزار بهره وری شده است و کار با گوگل برای بهینه سازی آندروید به کار هموار با دو صفحه نمایش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de