عمده ایالات متحده حامل های پایین در بعد از ظهر دوشنبه

اگر شما زندگی می کنند در آمریکا و مشکلات ساخت یک تماس در شهر نیویورک و میامی و لس آنجلس و شیکاگو دالاس, هوستون, آتلانتا و شیکاگو, شما به تنهایی نیست. با توجه به پایین آشکارساز های عمده ایالات متحده حامل (از جمله T-Mobile-متعلق به با حداکثر سرعت دویدن) در حال تجربه مسائل. از ساعت 12:30 به وقت شرق آمریکا به 3:49 pm EDT تعداد شکایات دریافت شده توسط پایین آشکارساز مورد Verizon رز از 120 به حدود 8,400. 74 درصد شکایت در مورد از دست دادن تلفن همراه, اتصال, 18 ٪ گفت که آنها نمی تواند دسترسی به اینترنت تلفن همراه و 7 درصد قادر به استفاده از یک تلفن ثابت به اینترنت.

Misery loves شرکت و T-مشترکان تلفن همراه گزارش یک موضوع در پایین آشکارساز رز از 30 at 12:15 pm EDT به 107,502 در 3 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. 77 درصد از کسانی که چک کردن در با پایین آشکارساز گفت که آنها نمی تواند تماس تلفنی با T-Mobile phone و 22 درصد نمی تواند با استفاده از اینترنت تلفن همراه.

بی سیم دیگر شرکت هایی مانند مترو توسط T-Mobile ایالات متحده سلولی Comcast در, راست, بحث خارج, خانواده, همراه, و Tracfone همچنین با داشتن مشکلات. جالب توجه است در حالی که AT&T مشترکین ارسال شد در رسانه های اجتماعی در مورد عدم سرویس AT&T اعلام کرده است که آن را عامل به طور معمول. یک Verizon سخنگوی اظهار داشت که آن را “عامل در حالت عادی سطح خدمات.” T-Mobile رئیس جمهور از تکنولوژی نویل ری اظهار نظر در یک صدای جیر جیر “مهندسان ما در حال کار برای حل و فصل یک صدا و داده های مسئله شده است که تاثیر مشتریان در سراسر کشور است.”

ما خواهد بود با نگه داشتن چشم در وضعیت و خدمات پس از ترمیم و یا هر خبری دیگر اعلام شده است مربوط به قطع ما و شما به همراه اطلاعات. نگه داشتن چک کردن در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de