Lysol ساز هشدار نوشیدن مواد ضد عفونی کننده برای درمان coronavirus

  • سازنده Lysol با صدور بیانیه ای رسمی که از محصولات شیمیایی است که می تواند کشتن رمان coronavirus بر روی سطوح قرار نیست به مصرف.
  • این بیانیه می آید در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن تازه ترین نظرات در مورد قتل coronavirus با نور و یا با تزریق نوعی از مواد ضد عفونی کننده.
  • نظرات ساخته شده بودند پس از ارائه توضیح داد که تحقیقات جدید در مورد بقای این ویروس در شرایط مختلف.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

“من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه” یک مرد میانسال گفت: در تلویزیون در پنج شنبه و پس از آن او تعجب که آیا یک راه وجود دارد “ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن” به خلاص شدن از شر رمان coronavirus. “همانطور که می بینید, آن را می شود در ریه ها آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.” هر کسی آزاد است به تعجب با صدای بلند در مورد هر چیزی COVID-19 بحران بهداشتی گنجانده شده است. اما اگر شما قدرتمند ترین رهبر در جهان است و می گویند کسانی که همه چیز در آن ممکن است بسیار خطرناک باشد. افرادی وجود دارند که در حال حاضر فکر می کنم که سفید کننده می تواند به درمان COVID-19 فقط به عنوان برخی از تلاش برای جلوگیری از آلوده بودن مصرف مواد مخدر است که صدا مانند یک مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ شده در تلویزیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبصره فوق به دنبال یک شبیه اظهار نظر در مورد افشای بدن به نور و یا آوردن نور در داخل “که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا در برخی از راه های دیگر” به کشتن ویروس. این اتفاق پس از لایحه Bryan رئیس Department of Homeland Security, علوم و فناوری بخش ارائه شده مختلف اکتشافات جدید در مورد coronavirus را زنده ماندن در شرایط مختلف. اما مغلوب ساختن پیشی جستن چرخاندن گفت: ارائه وادار به یک واکنش آنلاین. به همین دلیل هشتگهای مانند #InjectDisinfectant و #TidePodPresident trended در توییتر در روز جمعه. و این که چه چیزی باعث این ساز از Lysol برای هشدار به خریداران به نوشیدن مواد ضد عفونی کننده.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به راه رفتن پشت این سخنان پس از Bryan روشن ساخته است که فدرال آزمایشگاه نیست با توجه به هر یک از این روش های درمانی. اما که ممکن است به اندازه کافی برای برخی از مردم است. Reckitt Benckiser روز جمعه با صدور بیانیه ای رسمی در پاسخ به تهمت اظهارات طریق Gizmodo:

با توجه به های اخیر گمانه زنی های رسانه های اجتماعی و فعالیت RB (سازندگان Lysol و Dettol) خواسته شده است که آیا داخلی دولت از ضد عفونی کننده ممکن است مناسب برای بررسی و یا استفاده به عنوان یک درمان برای کوروناویروس (SARS-CoV-2).

به عنوان یک رهبر جهانی در سلامت و بهداشت محصولات ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی ما باید ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر). همانطور که با تمام محصولات ضد عفونی کننده و محصولات بهداشتی تنها باید استفاده شود به عنوان در نظر گرفته شده و در خط با استفاده از دستورالعمل. لطفا خواندن برچسب و ایمنی اطلاعات است.

ما در حال حاضر به شما گفت چگونه برخی از افراد به فروش نسخه های سفید کننده به عنوان COVID-19 درمان و چگونه CDC و FDC با صدور یک هشدار شدید به برخی از این سایت به آن را متوقف کند. ممنوع از Facebook و YouTube به MMS/سفید کننده جعل نکرده فوت کردن. به جای آن را پر رونق بیش در تلگرام که در آن مردم هنوز به فروش آن به گروه های از مردم ساده لوح.

به طور جداگانه یک مرد کشته شده خود را با خوردن یک ماده شیمیایی مورد استفاده برای تمیز کردن تانک ماهی که صدا زیادی مانند هیدروکسی کلروکین پس از شنیدن در مورد آن در تلویزیون. جزر و مد غلاف چالش از چند سال پیش ثابت کرد مردم می تواند احمق حتی زمانی که وجود ندارد بهداشت جهانی بحران به نگرانی در مورد.

که احتمالا به همین دلیل Lysol ساز آن را احساس کرده بود به بیرون آمدن با یک هشدار روشن است که محصولات خود را که می تواند کشتن coronavirus بر روی سطوح قرار نیست مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 بیماران و یا جلوگیری از عفونت. بررسی لایحه برایان سخنان از جلسه کاخ سفید روز پنج شنبه و همچنین تهمت واکنش زیر:

منبع تصویر: Alex براندون/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر