Microsoft Surface برو 2 قرص ظاهرا تصویب از طریق FCC دوباره اما این زمان در اطراف این نسخه LTE است که نشان داده شده است. اگر چه پر نمی کند ذکر نام دستگاه به صراحت به آن اشاره شده است به عنوان EV2 است که گفته می شود ترکیبی کامپیوتر با اسم رمز و قبلا خال خال در Geekbench.
 

سطح به 2 انتظار می رود که افزایشی ارتقاء بیش از سلف خود

 
این پرونده نیز نکات است که این سطح به 2 خواهد شد از ویژگی های Intel Wi-Fi 6 AX200 شبکه های بی سیم آداپتور ارائه می دهد که تا به 2.4 Gbps شبکه توان. و این نه فقط در مورد سرعت به تنهایی به عنوان سریع تر از Wi-Fi 6 استاندارد همچنین مصرف برق کمتر و اجازه می دهد تا برای طیف بهره وری است که می تواند به عنوان بزرگ به طور معمول بسیاری از دستگاه های متصل به یک شبکه.
 
اشباع کردن نوع گزارش شده که یک پردازنده دو هسته ای Intel Core m3-1800Y CPU در زیر هود با 8GB RAM, 256 GB SSD و پردازنده Intel UHD 615 در دو.
 
کمتر قدرتمند نسخه ظاهرا از ویژگی های اینتل پنتیوم 4425Y پردازنده. پایان پایین تر نوع انتظار می رود که 128 GB SSD.
 
تا آنجا که طراحی سطح به 2 نگران است آن را با نوک انگشتانش به ورزش زیادی 10.5 اینچ صفحه نمایش و ناهنجاری های کوچک.
 
گزارش اشاره در یک اواسط ماه مه راه اندازی و مدل پایه است که انتظار می رود هزینه $399 درست مانند سلف خود در حالی که decked LTE نسخه می تواند به عنوان بالا به عنوان $650. این به نظر می رسد مانند یک برنده قیمت و مشخصات دسته کوچک موسیقی جاز و قرص می تواند به برخی از جدی رقابت به رقیب ارائه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im