Lowballed دیش, T-Mobile ممکن است به دنبال یک های مختلف افزایش خریدار

باور کنید یا نه ، T-Mo می تواند تا آنجا که به جای غذا با این نام خریدار برای تقویت تلفن همراه با حداکثر سرعت دویدن سابق اعتباری کسب و کار است که قرار است برای کمک به هر کس به پایان می رسد تا دستیابی به آن تبدیل چهارم کشور را به بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم.

ما چگونه به اینجا رسیدیم

چیزهایی اول اول, این مهم است که توجه داشته باشید که در حالی که ظرف شبکه ندارد هر گونه تجربه عملی در این صنعت بی سیم به صحبت می کنند از تلویزیون های ماهواره ای بازار کهنه صاحب بسیاری از مرتبط طیف این شرکت انتخاب کرده است هرگز به استفاده از. ساخته شده است که بسیاری از تحلیلگران تردید از بنیانگذار و رئیس چارلی Ergen وعده در یک بسیار شایع دادگاه در اواخر سال گذشته با توجه به آن ظرف بود ناگهان علاقه مند در این کسب و کار به طور جدی و جایگزینی با حداکثر سرعت دویدن در “یک روز.”

گفت: معامله شد و در ابتدا انتظار می رود نزدیک ژوئن 1 در $1.4 میلیارد دلار برچسب قیمت اما اگر چه ما هنوز چند هفته دور از رسمی 1 جولای مهلت تعیین شده پس از آوریل 1 تکمیل ادغام بین T-Mobile و Sprint به نظر می رسد کمتر و کمتر احتمال دارد که سرخابی و ظرف قادر خواهد بود برای رسیدن به یک مصالحه تا به زودی.

در Ergen دفاع, آن را سخت به اختلاف است که افزایش ارزش کاهش یافته است در میان coronavirus بیماری همه گیر. در همان زمان T-Mobile شکایت که ظرف است “بسیار سخت برای کار و زندگی به پایان خود را از معامله” ممکن است نشان می دهد دشوار Ergen هرگز در نظر گرفته شده برای بستن قرارداد به عنوان آن می ایستد. در عوض ظرف می توان به دنبال “فشار” T-Mobile شناخت کامل خوب است که این واگذاری مهم تر است برای با حداکثر سرعت دویدن جدید شرکت مادر.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر

بدیهی است که وجود دارد بسیاری از ابهامات علامت سوال و قطعات در حال حرکت به تقویت موبایل کسب معادله به خصوص با بسیاری از اطلاعات جدید در مورد تنش ها در میز مذاکره آمدن از خودی و منابع بی نام به جای مقامات شرکت.

اما به عنوان فاکس کسب و کار’ چارلی Gasparino اشاره به این واقعیت که هیچ کس انکار تمام این حدس و گمان به شدت نشان می دهد وجود دارد حداقل برخی از حقیقت آن است. تا کنون جالب ترین چیز عالی شایع امروز است که T-Mobile ممکن است بررسی راههای جایگزین منطبق با سال گذشته DOJ توافق.

 

یعنی مرموز “عمده شرکت سهام خصوصی” است که ظاهرا به دنبال تبدیل شدن به یک شریک در یک تقویت خریداری ، البته, آن را به طور کامل روشن نیست و در عین حال آنچه در این “گروه” نیت برای تلفن همراه اعتباری اپراتور شبکه مجازی ممکن است.

پس از همه, وزارت دادگستری و کمیسیون فدرال ارتباطات تنها توافق چراغ سبز برای T-موبایل/با حداکثر سرعت دویدن ادغام این شرط که ظرف می اندازی یک جایگزین ماندگار برای ملت کنونی چهارم حامل. افزایش صرفا یک قطعه از این پازل با ظرف موجود طیف و شدید توسعه آینده کار می رود در نهایت منجر
به طور طبیعی آن را سخت به انتظار یک جایگزین افزایش همراه خریدار قادر به شبیه تعهدات و اگر چه ظرف باید بدون مشکل ادامه آن 5G buildout تلاش حتی اگر معامله می افتد از طریق DOJ و FCC می تواند مجازات Ergen اگر آن را در واقع به این نتیجه رسیدند که تاجر عمل در ایمان بد یا هنگام امضای توافق اولیه و یا در حال حاضر زمانی که او به نظر می رسد به اصرار بر نگه داشتن معامله در برزخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>