• غارتگران طی چند روز گذشته آمار تعدادی از فروشگاه های خرده فروشی اپل.
  • اپل و iPads سرقت از فروشگاه های اپل باید یک کلید و اساسا آجر پس از ترک اپل از Wi-Fi.

بی معنی کشتن جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس را برانگیخته موج از سراسر کشور در اعتراض به نابرابری نژادی و خشونت پلیس. در پی این اعتراضات برخی از شهرستانها را تجربه کرده اند راش از غارت و خرابکاری. اتفاقا شده است وجود دارد یک مقدار مناسب و معقول از شواهد که نشان می دهد که بسیاری از غارت موجب شده است در اپورتونيست به دنبال نمره چیزهای رایگان و هم بزنید تا مشکل به عنوان مخالف صلح آمیز معترضین.

در میان همه آشفتگی برخی از فروشگاه های خرده فروشی اپل طی چند روز گذشته هدف قرار گرفته اند و برخورد با غارتگران است. برخی از نهفته مکان شامل فروشگاه های خرده فروشی در شهر نیویورک و سان فرانسیسکو و لس آنجلس و فیلادلفیا. آنچه شایان ذکر است که غارتگران که موفق به فرار با مواردی مانند سرقت اپل و iPads به سرعت پیدا کردن که حمل و نقل است که ارزش بعدی به هیچ چیز.

به این نکته اپل در طول سال به اجرا در تعدادی از اقدامات امنیتی برای جلوگیری از دزد از شکستن به فروشگاه ها و سرقت کالا.

فوربس گزارش:

این مدت زیادی است شناخته شده است که اپل در عمل نوعی از نزدیکی نرم افزار که غیر فعال یک دستگاه زمانی که از آن گرفته شده است به طور غیر قانونی از یک فروشگاه. تا به حال هر چند کوچک دیده شده است که فن آوری در عمل است. خوب با تشکر از رسانه های اجتماعی ما در حال حاضر می توانید ببینید این پیام که به استقبال یک غارتگر تأمین انرژی خود دستگاه: این دستگاه غیر فعال شده است و در حال پیگیری” آن را می گوید. “مقامات محلی هشدار داده خواهد شد.”

ما قبلا گزارش شده است که آی فون و آی پد نسخه ی نمایشی واحد که خط فروشگاه های خرده فروشی اپل مجهز به یک “سوئیچ کشتن” است که به طور موثر آجر دستگاه پس از سقوط آنها در خارج از محدوده اپل از Wi-Fi. در واقع این که چرا دزد که گاهی اوقات با صدها هزار دلار به سرقت رفته در کالا اپل به سرعت پیدا کردن که در آن ارزش هیچ چیز و نمی تواند بالا بفروشید.

اگر شما آن را از دست رفته قبل از آن تیم کوک خطاب مداوم تظاهرات نژادی عدالت از طریق داخلی, یادداشت های ارسال شده به کارکنان اپل بیش از آخر هفته.

نامه خوانده شده در قسمت:

در اپل ماموریت ما این است و همیشه خواهد بود برای ایجاد تکنولوژی است که سبب مردم به تغییر جهان برای بهتر. ما همیشه کشیده شده و قدرت ما از تنوع استقبال مردم از هر قدم از زندگی به فروشگاه ما در سراسر جهان و تلاش برای ساخت یک اپل است که شامل همه است.

اما ما باید کار بیشتری انجام دهیم. امروز اپل در حال ساخت کمک های مالی به تعدادی از گروه ها از جمله برابر عدالت ابتکار, یک سازمان غیر انتفاعی متعهد به چالش نژادی و بی عدالتی پایان دادن به جرم زندانی کردن و حفاظت از حقوق بشر از آسیب پذیر ترین افراد در جامعه آمریکا است. برای ماه ژوئن و به افتخار Juneteenth تعطیلات ما همچنین تطبیق دو برای یک همه کارکنان کمک های مالی از طریق Benevity.

برای ایجاد تغییر ما را به بازبینی خود ما دیدگاه ها و اقدامات در نور از یک درد است که عمیقا احساس می شود اما بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده است. مسائل کرامت انسانی را رعایت نمی شود ایستاده در حاشیه. همکاران ما در جامعه — ما شما را ببینید. شما مهم زندگی شما مهم هستند و شما با ارزش اینجا را در اپل.

طبخ کامل اظهارات را می توان بیش از اینجا.

منبع تصویر: Alex تای/SOPA تصاویر/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im