به نظر می رسد مانند Galaxy برابر 2 خواهد شد که کمتر, ظرفیت باتری نسبت به سلف خود

مانند آن آرامـش جدید تاشو گوشی را دو باتری داخل که ظاهرا حمل شماره مدل EB-BF916ABY و EB-BF917ABY با امتیاز ظرفیت 2090mAh و 2275mAh بود.

این امر به کهکشان برابر 2 یک ترکیب ظرفیت 4,365 mAh. برای مقایسه Galaxy برابر ظرفیت 4,380 mAh.

اعطا تفاوت نیست اما آن را هنوز هم یک کمی گیج کننده است که سامسونگ خواهد بود ظاهرا تجهیز Galaxy برابر 2 با یک باتری کوچکتر. Foldable گوشی در حال تبلیغ به عنوان عملکرد چند تکلیفی و بهره وری دستگاه های که باعث می شود عمر باتری بیشتر از همه مهم است.

OG برابر ورزشی 7.3 اینچ صفحه نمایش اصلی و یک 4.6 اینچ پوشش صفحه نمایش. این Galaxy برابر 2 خواهد شد و بنا بود یک کمی بزرگتر با صفحه نمایش اصلی اندازه گیری یا 7.59-اینچ یا 7.7 اینچ و بیرونی نمایش در آمدن در 6.23-اینچ است.
داخلی صفحه نمایش است که انتظار می رود برای حمایت از تازه کردن نرخ 120 هرتز که آن را بیشتر تشنه قدرت. که به احتمال زیاد خواهد شد مقابله با LTPO backplane تکنولوژی که افزایش قدرت کارایی تا 20 درصد است.

آیا عمر باتری را کاهش می دهد و یا باقی می ماند همان باقی مانده است دیده می شود.

کهکشان برابر 2 خواهد شد احتمالا اعلام کرد در ماه آینده. اگر چه آن ممکن است ورزش کوچکتر باتری آن را هنوز هم خواهد بود بزرگ ارتقاء بیش سامسونگ اولین تاشو دستگاه به لطف سریع تر چیپ ست داشتن مقاومت صفحه نمایش و دوربین بهتر و مشخصات. اگر این شایعات به نوبه خود درست است.
انتظار می رود که این هزینه در حدود $1880-$1895 که آن را کمی بیشتر مقرون به صرفه از اصلی دستگاه. علاوه بر این, ارزان تر مدل ها هستند و ظاهرا در این کار بیش از حد.
در کنار Galaxy برابر 2 سامسونگ را گزارش همچنین راه اندازی 5G نسخه Galaxy Z تلنگر در طول این رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>