به نظر می رسد مانند سامسونگ کهکشان توجه داشته باشید 20 قبل از دستور را رایگان Galaxy جوانه زنده

در حدود شش روز, سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 duo خواهد بود رسمی همراه با کلیه لوبیا شکل کهکشان جوانه زندگی می کنند. قیمت خواهد شد به احتمال زیاد در شروع €949 برای توجه داشته باشید کهکشان 20 4G و آن 5G نوع است که انتظار می رود هزینه €1,049. این specced کردن Galaxy Note 20 فوق العاده 5G خواهد شد به احتمال زیاد خرده فروشی برای €1,349. نیازی به گفتن نیست, قیمت ها در پایان بالاتر از طیف و chaebol چیزی در ذهن به شیرین معامله.
@Slashleaks (از طریق AndroidCentral) نوشته شده است یک جزوه نشات گرفته از اندونزی و با توجه به آن از قبل سفارش توجه داشته باشید 20 یا توجه داشته باشید 20 فوق العاده را به شما Galaxy جوانه های زنده به صورت رایگان. هر یک قبلی نشت واقعی بی سیم از earbuds هزینه €189 اگر به طور جداگانه خریداری شده. در ما آنها را ظاهرا برای $169.
آنها مخفیگاه آنان را به ارائه فعال لغو سر و صدا, AKG صدا بهینه سازی و 28 ساعت عمر باتری.
این جزوه همچنین نشان می دهد که سامسونگ باز خواهد شد توجه داشته باشید کهکشان 20 قبل از دستور در آگوست 6 و آنها را تا آخرین اوت 19. این بدان معنی است که گوشی را در فروش روز بعد و یا در تاریخ 21 اوت به عنوان که قبلا گزارش شده است.

وجود دارد یکی دیگر از لوازم جانبی برای grabs بیش از حد با توجه داشته باشید کهکشان 20 رزرو

مشتریان قبل از رزرو این دستگاه را دریافت کنید یک کوپن به ارزش حدود 180 $و اگر شما نمی فانتزی کهکشان جوانه های زنده نیز وجود داشته باشد یک گزینه برای کهکشان جوانه به علاوه که در قیمت $150.

بدون در نظر گرفتن که hearable شما را برای رفتن قبل از سفارش معامله کاملا وسوسه انگیز است و آن را بد گویی کردن حدود 200 دلار از قیمت خرده فروشی از توجه داشته باشید 20.

که گفت: هر کس لزوما می خواهد بی سیم رایگان از earbuds و آن را فقط ناامید کننده به ببینید که سامسونگ است که با ادامه آن روند exorbitantly قیمت flagships با وجود سرنوشت کهکشان S20.
در بالا از آن توجه داشته باشید کهکشان 20 ظاهرا را مقدار زیادی از خطر انداخته مانند پشت پلاستیکی یک صفحه نمایش مسطح با 60 هرتز سرعت رفرش و کاهش نسخه از S Pen.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net