بار در Purell قبل از آمازون به فروش می رساند

  • Purell ضد عفونی کننده دست است که هنوز هم فوق العاده دشوار است برای پیدا کردن در فروشگاه ها به عنوان رمان coronavirus همه گیر بدتر می شود در سراسر ایالات متحده.
  • به طور معجزه آسایی آمازون یک تن از Purell ضد عفونی کننده در حال حاضر در انبار اعم از 4-بسته 1-اونس Purell بطری برای $9.99 به 12 بسته و 15-بسته که کاهش قیمت به زیر 2.50 $در هر بطری.
  • در بالا از آن Purell دستمال مرطوب در انبار و آماده به کشتی نیز که نادرتر است.
  • قیمت های متورم به دلیل وجود تقاضای بسیار زیاد اما دیگر نیز وجود دارد که مارک های قابل اعتماد در سهام اگر شما می خواهید ضد عفونی کننده دست با همان فرمول و بهتر ارزش, از جمله هر دو SupplyAID ضد عفونی کننده دست و می خواهید ضد عفونی کننده دست.

نگاهی به یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر در ایالات فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا و شما می دانید که همه چیز در حال رفتن به بسیار بدتر قبل از آنها در نهایت شروع به گرفتن بهتر است. مردم با مستند خستگی اجازه گارد خود را و دیگر افرادی که فقط ساده دیوانه حاضر به اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن یک ماسک صورت, بنابراین در حال حاضر coronavirus موارد بالا رفتن سرسام آور هستند. مردمی واقعا که پیچیده نیست و شما هیچ چاره ای جز پذیرش آن: COVID-19 هیچ جا نمی رود و آن را فقط به عنوان خطرناک به عنوان همیشه. شما کاملا, مثبت, بدون سوال باید اقدامات احتیاطی را در هر زمان تنها شما خانه خود را ترک کنند.

سر را به CDC coronavirus صفحه و شما خواهید دید که این پیام کاملا واضح است. هیچ اشتباه وجود دارد اقدامات است که هر کس نیاز به در نظر گرفتن به منظور حفاظت از خود و خانواده خود را از رمان coronavirus. اولین و مهمترین, شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در هر زمان شما خانه خود را ترک و به هر دلیلی در همه این که آیا آن را برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا فقط به راه رفتن در اطراف محله خود را. مشترک 3-طبقه ماسک مانند آمازون پرفروش Jointown ماسک صورت مناسب برای اکثر مواقع و آنها تنها $0.50 هر. شما نمی نیاز به یک پزشکی-درجه N95 ماسک از آنجا که شما همچنین تمرین های اجتماعی فاصله و ماندن حداقل 10 فوت دور از مردم. شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا برخی از محبوب MagiCare KN95 ماسک صورت با تخفیف های بزرگ برای استفاده در بالاتر از خطر شرایطی مانند سوار بر حمل و نقل عمومی برای رفتن داخل فروشگاه های کوچک و یا مراجعه به مطب دکتر.

در علاوه بر این به صورت ماسک وجود دارد چیز دیگری شما نیاز دارید که فقط به عنوان مهم: ضد عفونی کننده دست. فردی بطری Purell ضد عفونی کننده دست در واقع در انبار در حال حاضر در آمازون است که بسیار نادر است این روزها. 4-بسته های Purell نیز در دسترس برای $9.99. حتی بیشتر شگفت آور شما می توانید در واقع خرید Purell مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب در حال حاضر در آمازون است. لازم به ذکر است که قیمت ها کاملا متورم در حال حاضر به دلیل تقاضای بسیار بالا به خصوص در دستمال مرطوب — اینها تنها برای افراد مبتلا به یک نیاز بسیار فوری.

وجود دارد برخی از گزینه های بیشتر برای Purell ضد عفونی کننده دست است که به شما اجازه خرید به صورت فله و همه آنها کشتی به صورت رایگان. 12-بسته های Purell دست مطابق با اصول بهداشتی ژل در حال حاضر در انبار 15-بسته Purell شما یک معامله بهتر و 24-بسته های Purell در انبار و همچنین. شما همچنین می توانید انتخاب کنید 15-بسته 4-هر اونس Purell بطری با یک در هر اونس قیمت است که در واقع یک معامله بزرگ در این روز و سن.

شما همچنین باید توجه داشته باشید که در حال حاضر وجود دارد چند گزینه های دیگر برای با کیفیت بالا و ضد عفونی کننده دست که در بورس هستند در آمازون و آنها را بسیار بهتر ارزش. در واقع بسیاری از آنها حتی قوی تر از Purell با بالاتر الکل. قوی ترین ضد عفونی کننده دست شما می توانید در حال حاضر در آمازون است SupplyAID 80% الکل ضد عفونی کننده دست اسپری است که در حال حاضر در دسترس برای تنها $22.75 هر 4-بسته 8-هر اونس بطری.

اگر شما به دنبال برای یک نام تجاری قابل تشخیص از جلو, علم شما در پیدا کردن دو گزینه های در سهام امروز. شما می توانید یک تنگ ماهی پر از 36 2-هر اونس بطری آرزو ضد عفونی کننده دست برای $65.49. رمان coronavirus نیست رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی, بنابراین شما نیز ممکن است سهام تا در حال حاضر.

در ضمن 4-هر اونس بطری Medex, ضد عفونی کننده دست در انبار و 12-بسته $39.99 در حال حاضر. این ضد عفونی کننده دست همان فرمول به عنوان Purell با 70% اتیل الکل مخلوط کنید. این هم از یک نام تجاری قابل اعتماد است که به فروش می رسد در فروشگاه های کاستکو, 7-Eleven, CVS و تمام غذاهای بنابراین شما می دانید که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه آن را بی خطر و موثر است.

در نهایت 8-هر اونس بطری از مفاهیم ضد عفونی کننده دست ژل در دسترس هستند برای خرید در 6 بسته برای $25. این ضد عفونی کننده است که 65 درصد الکل اتیلیک است که یک بار دیگر قوی تر توصیه می شود فرمول برای کشتن باکتری ها و ویروس ها از جمله coronaviruses. این نام تجاری است که بهترین فروشنده شده است که در خارج از بورس برای مدتی در حال حاضر, اما آنها را در راه خود را به عقب با توجه به آمازون صفحه پس قطعا منظور در حال حاضر در حالی که شما می توانید.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de