تصاویر زنده از Xiaomi Mi Band 5 نشت

هیچ دستگاه قطاری ارزش برای پول عقیده است که Xiaomi زندگی بیش از Mi Band. آخرین نسخه از تناسب اندام ردیاب Mi 4 گروه شامل یک رنگ AMOLED, صفحه نمایش, مانیتور سلامت خود را (از جمله ضربان قلب و خواب انتقالها) و نگه می دارد ردیابی فعالیت های فیزیکی همه برای یک قیمت است که زیر 40 دلار. همچنین یکی از معدود محصولات Xiaomi که شما می توانید خرید در ایالات متحده است.
در اوایل این ماه, یک تصویر از این دستگاه به بیرون درز کرد و گفته در زمان ما مورد سوال مشروعیت تصویر. امروز یک پست در رسانه های اجتماعی چینی سایت Weibo (از طریق Gadgets360) نشان می دهد دو عکس زنده از آنچه-دوباره ما باید با استفاده از کلمه گفته است Mi Band 5. تصویر جدید نشان می دهد که این دستگاه از ویژگی های جدید سیستم شارژ است که شاخه راست به دستگاه; مدل فعلی شما نیاز به حذف Mi Band 4 صفحه کپسول از این گروه و قرار دادن آن در یک گهواره (مطمئن شوید که دو پین در کپسول خط به درستی). مهد USB-یک پلاگین است که می تواند اتصال به قدرت بانک و یا یک پلاگین است که می تواند اتصال به یک خروجی.

Mi Band 5 انتظار می رود که مجهز به NFC و اندازه گیری سطح اکسیژن خون

علاوه بر اینکه راحت تر به اتهام, Mi Band 5 شایع است به ویژگی های پشتیبانی برای الکسا. که آمازون دستیار دیجیتال و اگر درست از آن می تواند به این معنی است که جدید MiBand باید یک میکروفون و یک بلندگو برای اولین بار. قبلا از این دستگاه استفاده می شود بازخورد لمسی برای برقراری ارتباط با کاربر. از سوی دیگر این ممکن است به سادگی به این معنی است که Mi Band را فعال الکسا در دستگاه دیگری. این را حس می کند بیشتر از ردیاب تناسب اندام ممکن است قدرت پردازش در داخل میزبان یک دستیار دیجیتال.

Mi Band 5 است گفت: برای ارائه پشتیبانی از NFC اما مشخص نیست که آیا این است که تنها در دسترس برای مدل های فروخته شده در چین بود که در مورد Mi Band 4 سال گذشته است. با این حال در ماه اکتبر گزارش ظاهر ادعا می کنند که اتصال از ویژگی های در دسترس خواهد بود در ایالات متحده با MiBand 5. که اجازه خواهد داد که دستگاه به ارائه برخی از نوع از خدمات پرداخت تلفن همراه برای کاربران در آمریکا و آخرین نسخه از این ردیاب تناسب اندام است که اعتقاد به ویژگی های چرخه قاعدگی ردیاب و مانیتور کاربر سطح اکسیژن خون. این یک مرتبط با سلامت از ویژگی های است که ظاهرا در حال اضافه شده در این سال برای سازمان دیده بان اپل 6 است. برخی از متخصصان پزشکی بر این باورند که وجود دارد ارتباط بین موارد شدید coronavirus و خون کم اکسیژن نرخ. خوانش بین 94% و 100% طبیعی

یکی دیگر از نشت خواستار بسیار مناسب و معقول افزایش در اندازه صفحه نمایش از سال گذشته .95-صفحه نمایش اینچ به 1.2 اینچ صفحه نمایش وجود دارد و بیشتر حدس و گمان است که تناسب اندام ردیاب پشتیبانی خواهد شد برخی از نوع از دوربین کنترل اجازه می دهد تا کاربران را به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس بر روی تلفن خود را با استفاده از دستگاه. Mi Band 5 را گزارش track 11 فعالیت های مختلف از جمله امکانات جدید مانند یوگا و دوچرخه سواری داخل سالن و هزینه 200 USD (معادل کمی بیش از $28 دلار در نرخ ارز فعلی).

Xiaomi Mi Band 5 است که انتظار می رود ماه آینده منتشر خواهد شد. سال گذشته Mi Band 4 راه اندازی شد در ماه ژوئن 11th, بنابراین آن را نمی خواهد خیلی کشش برای دیدن جانشین آن آمار بازار در حدود همان زمان در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im