دیروز ما گزارش داد که شرکت چینی پکن, شرقی, الکترونیک, (BOE) در حال توسعه یک زیر صفحه نمایش نسخه Touch ID است و به دنبال به جای سامسونگ به اپل منبع پنل های OLED برای کوپرتینو شرکت 5G در سال 2020 اپل.در حال حاضر با توجه به تحقیقات بازار شرکت DSCC (از طریق SamMobile) سامسونگ نیز ممکن است تبدیل به بانک مرکزی برای آن آینده Galaxy S و Galaxy A ، کره جنوبی غول گزارش شده است که در مذاکرات با چینی صفحه نمایش OLED ساز به منبع انعطاف پذیر 6.67-اینچ صفحه نمایش برای حداقل یک کهکشان S21 مدل گوشی های هوشمند. علاوه بر این گل سرسبد آینده کهکشان A91 بیش از حد شایعه به ویژگی های 6.67-inch Full HD+ پنل OLED توسط بانک مرکزی انگلیس با پانل انتظار می رود که بی نهایت-U برش برای عکاسی از دوربین.

و اپل است که به دنبال به کمتر متکی به رقیب گوشی های هوشمند شرکت سامسونگ برای آن نمایش هر دو شرکت رو به سختی بار با توجه به جهانی محموله های گوشی های هوشمند حذف 15 درصد.

سامسونگ نیز کاهش داخلی خود گوشی های هوشمند حمل و نقل پیش بینی برای سال, یکی از دلایل زیاد بودن پذیرش فقیر از کهکشان S20. مگر اینکه COVID-19 وضعیت را بهبود می بخشد, گران, گل سرسبد گوشی های هوشمند هستند به احتمال زیاد برای ادامه فروش نیست و همچنین پیش بینی می شود با توجه به بسیاری از خانواده ها در مواجهه با بی ثباتی مالی.

بانک مرکزی خود را در سال 1993 تاسیس شد و در سال های اخیر تبدیل به بزرگترین تلویزیون ال سی دی صفحه نمایش ساز, سبقت گرفتن از صفحه نمایش ال جی. این شرکت همچنین تولید AMOLED صفحه نمایش گوشی های هوشمند برای امثال Huawei Mate 20 Pro و تاشو Huawei Mate X. بانک مرکزی در حال حاضر جایگزین صفحه نمایش ال جی به عنوان یک OLED تامین کننده برای گوشی های هوشمند ال جی که از سال 2020 و همانطور که قبلا ذکر است به دنبال جایگزین سامسونگ به اپل تامین کننده علاوه بر ارائه نمایش برای برخی از گوشی های سامسونگ, اگر این شایعات درست باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im