ال جی می خواهد به سرعت در حال لرزش گوشی های هوشمند خود صف با چرخش و rollable طرح

به جای رقابت به طور مستقیم در برابر امثال سامسونگ یا موتورولا با یک بازدارنده قیمت تاشو دستگاه از خود ال جی به دنبال استراتژی های مختلف را امتحان کنید به منظور افزایش تنوع و گسترش قابل استفاده روی صفحه نمایش املاک و مستغلات خود را معمولی گوشی در حالی که نگه داشتن هزینه های در چک.

بزرگ بعدی روند تنظیم حرکت می توانید ببینید LG انتشار پیشگامانه گوشی های هوشمند با دو چرخش صفحه نمایش در اوایل نیمه دوم این سال ، با توجه به گزارش رسانه های کره ای (ترجمه شده در اینجا). برخی از جزئیات کمی سخت به کشف با توجه به بدون شک معیوب ترجمه ماشيني مانند آزمایشی “افقی غریزه” نام این بسیار غیر متعارف محصول و یا آن “افقی سرگرمی ترمینال” با الهام از اوایل 2000s اما مفهوم کلی است که به عنوان آسان به درک آن را به عنوان… عجیب و غریب.

در واقع ال جی است که ظاهرا با توجه به ساخت یک گوشی آندروید با دو صفحه نمایش یکی از آن خواهد چرخش به صورت افقی و عمودی به منظور افزایش “چند رسانه ای غوطه وری و قابلیت استفاده” برای یک کاملا جدید موبایل تصویری بازی و تجربه بازی. به عبارت دیگر ما در حال صحبت کردن در مورد مدرن reimagining چیزی بین یک نوار لغزنده مانند سامسونگ SGH-D500 و کمتر محبوب مفصل گردنده مانند Sony Ericsson W600.

آن را به طور کامل روشن نیست که چه نوع از تقاضا چرخش گوشی های هوشمند می تواند به تولید و امروزه چگونه روی حیله و تزویر به تولید انبوه خواهد ثابت کند اما دیدن که چگونه ال جی گزارش شده است که هدف قرار دادن یک نقطه قیمت حدود 800 دلار ما در حال حدس زدن این شرکت انتظار دارد که برای مواجهه با کمی به هیچ تولید مشکلات است.

همان بعید است درست باشد برای یک rollable ال جی گوشی های هوشمند نوک به رول کردن بعد از پایان نیمه اول 2021 ممکن است پس از یک اطلاعیه در کنگره جهانی موبایل در ماه فوریه است.

این است که اساسا پیش بینی به عنوان تکامل طبیعی تاشو مفهوم توسط بسیاری از شرکت ها از جمله TCL که به تازگی به نمایش نسبتا پیشرفته نمونه اولیه است که هنوز هم نیاز به مقدار زیادی از کار را قبل از تجاری مادی. آن باقی مانده است دیده می شود اگر LG خواهد بود قادر به پیشگام rollable بخش پس از تقریبا از دست رفته قایق تاشو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>