LG مخملی را حتی ارزان تر و غیر 5G نسخه و بیشتر رنگ

LG تغییر رویه در آخرین لحظه و تصمیم گرفت به جای آن G-سری عنوان با یک فردی نامگذاری طرح به عنوان اولین LG مخملی unboxing تصویری نشان داد – برچسب جعبه خود می گوید: LM-G900N سمت راست وجود دارد.

اعلام رسمی کره جنوبی در حال حاضر پیش نمایش LG مخملی مشخصات و جدید “raindrop” رو به عقب دوربین با سه تصویربرداری سنسور و فلش LED مرتب به صورت عمودی در نزولی, اندازه و متقارن جریان فاکتور شکل” با عنوان “هر دو چشم نواز و دل انگیز به لمس است.”

شده اند وجود دارد حتی رنگ جدید به بازار معرفی LG مخملی فهرستی پس از راه اندازی آن از جمله نقره یکی از شما در هدر کشف شده توسط Toranji.

در حال حاضر تنها چیزی که از چپ به تعجب در مورد زمانی است که خواهد LG اعلام اجتناب ناپذیر ما مدل راه اندازی و قیمت به عنوان 5G مخملی مشخصات لیست در حال حاضر شناخته شده است:

  • صفحه نمایش: 6.7″ 1080p 20.5:9 نسبت ابعاد
  • پردازنده: گل میمون 765 5G یا Snapdragon 845 LTE مدل
  • RAM: 6GB/8GB
  • ذخیره سازی: 128GB
  • اصلی دوربین: 48MP اصلی + 8MP زاویه + 5MP عمق
  • دوربین 16MP
  • باتری: 4300mAh
پس از تلفن به قیمت بسیار پایین تر از V60 در ایالات متحده و هنوز هم ارائه 5G اتصال LG مخملی هر فرصتی برای تبدیل شدن به یک ضربه در اینجا $550-650 دلار. وجود دارد بیشتر به آن ،

ارزان تر و غیر 5G LG مخمل مدل به نظر می رسد

یک نسخه از LG مخملی ظهور کرده است تا بیش از کراس پلت فرم تست Geekbench پایگاه داده و همچنین در شبکه های Wi-fi گواهینامه کنسرسیوم. در حالی که به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به 5G مدل مجهز به Snapdragon 765 این LM-G910 مدل در حال اجرا بر روی… دو سال 845 پیکسل حمل 6GB RAM.

قیمت نسخه LTE است که گفته می شود حداقل 20 درصد ارزان تر از 5G-لادن LG مخملی که ممکن است آن را در زیر رده 500$و اگر آن را نگه می دارد و بقیه مشخصات و svelte طراحی ال جی ممکن است یکی دیگر از استراتژی برنده است. این مطلب را در اولین بازی از هر دو LTE و 5G مدل LG مخملی, اما باید بدانید بیشتر قبل از ماه ژوئن بیش از رول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>